MENU

Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Prací prostředky » Aviváže » Srovnání cen COCCOLINO Intense Fuchsia Passion 250 g

Aviváže

COCCOLINO Intense Fuchsia Passion 250 g

Hodnocení: 2x
  • 4
EAN: 8714100004333

Parfémované perličky zaručí vašemu prádlu dlouhotrvající vůni, o jejíž intenzitě můžete sami rozhodovat. Čím více perliček přidáte, tím silnější bude vůně. Perličky jsou vhodné pro všechny typy prádla, a to i ty, na které se nedoporučuje používat aviváž. Pro úžasnou měkkost a nadýchanost prádla použijte perličky v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77882
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen COCCOLINO Intense Fuchsia Passion 250 g

Specifikace COCCOLINO Intense Fuchsia Passion 250 g

Kategorie Aviváže
Výrobce COCCOLINO
Nejnižší cena 109 Kč

Kuličky do pračky , které se přidávají do pračky ještě před praním a které dávají prádlu intenzivní a déle trvající svěží vůni . Toužíte po stále měkkém a voňavém prádle? Aviváž Coccolino Intense Fuchsia Passion jsou parfémované vonné perličky. Základem varianty Fuchsia Passion je vůně květinových a ovocných tónů, která ve vás navodí příjemný pocit relaxace. Díky vonným perličkám zaručíte vašemu prádlu dlouhotrvající vůni. Intenzitu vůně můžete navíc sami regulovat množstvím » ... a dál?

Produkt COCCOLINO Intense Fuchsia Passion 250 g

COCCOLINO Intense Fuchsia Passion 250 g - parametry

Název produktu: COCCOLINO Intense Fuchsia Passion 250 g
Výrobce: COCCOLINO
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 160 Kč
Ušetríte až: 51 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Parfémované perličky zaručí vašemu prádlu dlouhotrvající vůni, o jejíž intenzitě můžete sami rozhodovat. Čím více perliček přidáte, tím silnější bude vůně. Perličky jsou vhodné pro všechny typy prádla, a to i ty, na které se nedoporučuje používat aviváž. Pro úžasnou měkkost a nadýchanost prádla použijte perličky v kombinaci s aviváží Coccolino.

Parfémované perličky do praní:

- Vůně svěžích květinových tónů

- Sami rozhodněte o intenzitě vůně

- Zvlášť vhodné pro funkční prádlo

- Vhodné i pro všechny druhy prádla, na které se nedoporučuje používat aviváž 

Nechte se okouzlit vůní Coccolino Intense. Parfémované perličky zaručí vašemu prádlu dlouhotrvající vůni, o jejíž intenzitě můžete sami rozhodovat. Čím více perliček přidáte, tím silnější bude vůně. Perličky jsou vhodné pro všechny typy prádla, a to i ty, na které se nedoporučuje používat aviváž. Pro úžasnou měkkost a nadýchanost prádla použijte perličky v kombinaci s aviváží Coccolino.  

Příprava a použití:

1. Tahem odstraňte dávkovací víčko. 

2. Odšroubujte vnitřní víčko stisknutím po stranách. 

3. Vložte nejprve perličky, potom až prádlo. 

4. Zašroubujte vnitřní víčko, až uslyšíte cvaknutí. 

Pro maximální intenzitu vůně a měkkost prádla používejte v kombinaci s aviváží Coccolino.  

Sami rozhodněte o intenzitě vůně: maximální dávka = plné dávkovací víčko. 

Neumisťujte dávkovací víčko do bubnu pračky. Vhodné pro všechny prací dávky. Po použití uzavřete obal. Používejte podle instrukcí - nevkládejte do dávkovače nebo sušičky. 

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou. Přípravek nepolykejte. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Udržujte mimo přímé sluneční záření a uchovávejte na chladném, suchém místě.  

Složení: 5-15% parfum, Popis : Parfémované vonné perličky Vůně květinových a ovocných tónů Sami rozhodněte o intenzitě vůně Zvlášť vhodné pro funkční prádlo Vhodné i pro všechny druhy prádla, na které se nedoporučuje používat aviváž Nechte se okouzlit vůní Coccolino Intense. Parfémované perličky zaručí vašemu prádlu dlouhotrvající vůni, o jejíž intenzitě můžete sami rozhodovat. Čím více perliček přidáte, tím silnější bude vůně. Perličky jsou vhodné pro všechny typy prádla, a to i ty, na které se nedoporučuje používat aviváž. Pro úžasnou měkkost a nadýchanost prádla použijte perličky v kombinaci s aviváží Coccolino. Aviváže Coccolino dodají Vašemu prádlu jedinečnou vůni, úžasnou hebkost a svěžest. Aviváže Coccolino jsou charakteristické Technologií microencapsule. Ta spočívá v tom, že každá kapka aviváží Coccolino obsahuje miliony parfémovaných mikrokapsliček, která v průběhu nošení pozvolně praskají. Díky tomu se vůně uvolňuje postupně, a Vy se tak můžete z voňavého a svěžího prádla radovat i dlouho po vyprání. Roztomilý medvídek Coccolino Vám přináší úžasné kombinace vůní, které Vám dokážou zpříjemnit


Přidat recenzi pro COCCOLINO Intense Fuchsia Passion 250 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.