Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Figurky a zvířátka » Srovnání cen COBI Toxic mutant 93202

Figurky a zvířátka

COBI Toxic mutant 93202

Hodnocení: 1x
  • 4

Toxic mutant - Sáček překvapení  1ks - Cobi 93202 5+ Přisají se na cokoli! Máš kovového, měnícího barvu nebo svítícího ve tmě?  Toxičtí mutanti vznikli zmutováním nejjedovatějšího odpadního slizu z továrny na přísavky. Čerpadla továrny pumpují ven podivný odpad, ze kterého toxickým mutantům rostou hrůzostrašné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace COBI Toxic mutant 93202

Kategorie Figurky a zvířátka
Výrobce COBI
Nejnižší cena 62 Kč

COBI 93202 TOXIC MUTANTS sáček překvapení 1ks figurka Toxic mutant - Sáček překvapení 1ks - Cobi 93202 5+ Přisají se na cokoli! Máš kovového, měnícího barvu nebo svítícího ve tmě? ... a dál?

Produkt COBI Toxic mutant 93202

COBI Toxic mutant 93202 - parametry

Název produktu: COBI Toxic mutant 93202
Výrobce: COBI
Minimální cena: 62 Kč
Maximální cena: 62 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Toxic mutant - Sáček překvapení  1ks - Cobi 93202 5+ Přisají se na cokoli! Máš kovového, měnícího barvu nebo svítícího ve tmě?  Toxičtí mutanti vznikli zmutováním nejjedovatějšího odpadního slizu z továrny na přísavky. Čerpadla továrny pumpují ven podivný odpad, ze kterého toxickým mutantům rostou hrůzostrašné přísavky po celém těle. Ale ne všichni mutanti jsou zlí. Toxičtí mutanti se živí znečištěním z továrny a odstraňují tak škodlivé látky, které by jinak pronikly do našeho životního prostředí. V balení najdeš 1 Toxického mutanta s přísavkami. Toxičtí mutanti vznikli zkřížením toxického odpadu a odpadu z továrny na přísavky. 4 hlavní kategorie Toxických mutantů:Zkažený toxický odpad: Svítí ve tmě!S obsahem těžkých kovů: Jsou metaličtí!Biologicky kontaminovaní: Jsou strašně měkcí!Zmutovaní proměnlivou teplotou: Mění barvu vlivem teploty!Toxičtí mutanti jsou skvělí na sbírání. Mají přísavky, kterými je můžete spojit k sobě, přilepit na sklo, hrnek, zrcátko, počítač a další předměty. Toxičtí mutanti se přísavkami spojují také mezi sebou.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.