Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Cloud b Uklidňující Žabička-Tranquil Frog™

Hračky

Cloud b Uklidňující Žabička-Tranquil Frog™ cena od 0 Kč

Cloud b Uklidňující Žabička-Tranquil Frog™

Hodnocení: 1x
  • 4

VĚK 0+ ZÁRUKA 4 ROKY  vytvoří svět pod hladinou, se dvěma uklidňujícími zvuky Uklidňující žabička, toho zvládá mnohem více než jiné hračky Cloud b, působí totiž dvěma příjemnými způsoby. Tato hračka Cloud b kombinuje dvě funkce - světlo a zvuk.. Zelená žabička promítá jemné vlnění vodní hladiny na strop a stěny ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Cloud b Uklidňující Žabička-Tranquil Frog™ - parametry

Název produktu: Cloud b Uklidňující Žabička-Tranquil Frog™
Výrobce: Cloud•b
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

VĚK 0+ ZÁRUKA 4 ROKY  vytvoří svět pod hladinou, se dvěma uklidňujícími zvuky Uklidňující žabička, toho zvládá mnohem více než jiné hračky Cloud b, působí totiž dvěma příjemnými způsoby. Tato hračka Cloud b kombinuje dvě funkce - světlo a zvuk.. Zelená žabička promítá jemné vlnění vodní hladiny na strop a stěny pokojíčku a vydává uklidňující zvuky moře.Tato utěšující kombinace vytváří ten nejvhodnější prostor ke spánku.Volitelné, plynulé nastavení jasu, hlasitosti a ovládání pohybů hladiny, vytváří naprosto komfortní zážitky podmořského prostředí.Automatický vypínač zajistí po 23 minutách tmu pro klidný a nerušený spánek.  Vlastnosti:- Kouzelné podvodní světelné efekty- Projekce efektu pohyblivých vlnek na stěny a strop pokoje- krunýř svítí v relaxační barvě smaragdu- přehrává 2 uklidňující zvuky        - zklidňující melodii        - vlny oceánu- Automatický časovač světla - Tlačítka ovládání  Časovač na 23 minut zajistí úplnou tmu a ticho během hlubokého spánku dítěte, kterou doporučují pediatři.Výběr ze 2 melodií s 6 nastavitelnými úrovněmi hlasitosti. Hračka vyžaduje 3ks  AA baterie. (Naistalované jen předváděcí baterie)Rozměry balení: 27 x 10 x 19 cmBalení obsahuje příručku s příběhem Uklidňující želvičky. Hračku nedávejte dětem na hraní a spaní do postýlky.Hraní dětí s hračkou pod dozorem dospělé osoby. Všechny výrobky Cloud b jsou vyrobeny pouze z materiálů vysoké kvality, které prošly přísným testováním v certifikovaných laboratořích. Podle určeného věku mají atesty na použití dětmi již od narození. Pokud chcete bezpečné hračky pro vaše děti, volte originál Cloud b.  Na zdraví dětí záleží i nám.Všechny použité materiály na hračkách Cloud b jsou testované a odpovídají normě na hračky EN71 a nesou označení CE. VĚK 0+ ZÁRUKA 4 ROKY  vytvoří svět pod hladinou, se dvěma uklidňujícími zvuky Uklidňující žabička, toho zvládá mnohem více než jiné hračky Cloud b, působí totiž dvěma příjemnými způsoby. Tato hračka Cloud b kombinuje dvě funkce - světlo a zvuk.. Zelená žabička promítá jemné vlnění vodní hladiny na strop a stěny pokojíčku a vydává uklidňující zvuky moře.Tato utěšující kombinace vytváří ten nejvhodnější prostor ke spánku.Volitelné, plynulé nastavení jasu, hlasitosti a ovládání pohybů hladiny, vytváří naprosto komfortní zážitky podmořského prostředí.Automatický vypínač zajistí po 23 minutách tmu pro klidný a nerušený spánek.  Vlastnosti:- Kouzelné podvodní světelné efekty- Projekce efektu pohyblivých vlnek na stěny a strop pokoje- krunýř svítí v relaxační barvě smaragdu- přehrává 2 uklidňující zvuky        - zklidňující melodii        - vlny oceánu- Automatický časovač světla - Tlačítka ovládání  Časovač na 23 minut zajistí úplnou tmu a ticho během hlubokého spánku dítěte, kterou doporučují pediatři.Výběr ze 2 melodií s 6 nastavitelnými úrovněmi hlasitosti. Hračka vyžaduje 3ks  AA baterie. (Naistalované jen předváděcí baterie)Rozměry balení: 27 x 10 x 19 cmBalení obsahuje příručku s příběhem Uklidňující želvičky. Hračku nedávejte dětem na


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.