Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Cloud B Spící ovečka na cesty

Hračky

Cloud B Spící ovečka na cesty

Hodnocení: 1x
  • 4

VĚK 0+ ZÁRUKA 4 ROKY se 4 uklidňujícími přírodními zvuky Spící Ovečka přehrává 4 přirozené zvuky, které jsou miminkům i starším dětem velmi příjemné a uklidňují je.Hračka obdržela ocenění "DOBRÁ VOLBA 2006-časopisu Creative Child"   Na základě dlouhodobého odborného výzkumu byli vybrány 4 příjemné přírodní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.71429
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Cloud B Spící ovečka na cesty

Kategorie Hračky
Výrobce Cloud•b
Nejnižší cena 742 Kč

Spící Ovečka vydává zvuky, které jsou miminkům i starším dětem velmi příjemné a uklidňují je. ... a dál?

Produkt Cloud B Spící ovečka na cesty

Cloud B Spící ovečka na cesty - parametry

Název produktu: Cloud B Spící ovečka na cesty
Výrobce: Cloud•b
Minimální cena: 742 Kč
Maximální cena: 742 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

VĚK 0+ ZÁRUKA 4 ROKY se 4 uklidňujícími přírodními zvuky Spící Ovečka přehrává 4 přirozené zvuky, které jsou miminkům i starším dětem velmi příjemné a uklidňují je.Hračka obdržela ocenění "DOBRÁ VOLBA 2006-časopisu Creative Child"   Na základě dlouhodobého odborného výzkumu byli vybrány 4 příjemné přírodní zvuky, které dětem vytvoří dokonalou atmosféru ke spánku, odpočinku, nebo k utišení.Sami se přesvědčíte, jak neuvěřitelně mohou působit přirozené zvuky na miminka.Zvuk srdce maminky, které slyší miminko uvnitř v bříšku před narozením, nenahradíte žádnou hudbou! Dobu vydávání zvuků můžete nastavit na 23 nebo 45 minut posuvným přepínačem. Po této době se ovečka sama vypne.Na zadní straně má ovečka pásek na suchý zip. kterým jí pohodlně upoutáte k postýlce nebo kočárku.Ovečka je napájena 2 bateriemi typu AA. (nainstalované jen předváděcí baterie) 4 uklidňující zvuky, které vydává Spící ovečka:-TLUKOT SRDCE MAMINKY- JARNÍ DÉŠŤ- MOŘSKÉ VLNY- ZPĚV VELRYBY  Bezpečnostní upozornění: Ovečka není určena na hraní dětem do postýlky. Nenechávejte hračku detěm bez dozoru. V případě vaší nepřítomnosti ji umístěte vně postýlky nebo mimo dosah dítěte.  Všechny výrobky Cloud b jsou vyrobeny pouze z materiálů vysoké kvality, které prošly přísným testováním v certifikovaných laboratořích. Podle určeného věku mají atesty na použití dětmi již od narození. Pokud chcete bezpečné hračky pro vaše děti, volte originál Cloud b.  Na zdraví dětí záleží i nám.Všechny použité materiály na hračkách Cloud b jsou testované a odpovídají normě na hračky EN71 a nesou označení CE. VĚK 0+ ZÁRUKA 4 ROKY se 4 uklidňujícími přírodními zvuky Spící Ovečka přehrává 4 přirozené zvuky, které jsou miminkům i starším dětem velmi příjemné a uklidňují je.Hračka obdržela ocenění "DOBRÁ VOLBA 2006-časopisu Creative Child"   Na základě dlouhodobého odborného výzkumu byli vybrány 4 příjemné přírodní zvuky, které dětem vytvoří dokonalou atmosféru ke spánku, odpočinku, nebo k utišení.Sami se přesvědčíte, jak neuvěřitelně mohou působit přirozené zvuky na miminka.Zvuk srdce maminky, které slyší miminko uvnitř v bříšku před narozením, nenahradíte žádnou hudbou! Dobu vydávání zvuků můžete nastavit na 23 nebo 45 minut posuvným přepínačem. Po této době se ovečka sama vypne.Na zadní straně má ovečka pásek na suchý zip. kterým jí pohodlně upoutáte k postýlce nebo kočárku.Ovečka je napájena 2 bateriemi typu AA. (nainstalované jen předváděcí baterie) 4 uklidňující zvuky, které vydává Spící ovečka:-TLUKOT SRDCE MAMINKY- JARNÍ DÉŠŤ- MOŘSKÉ VLNY- ZPĚV VELRYBY  Bezpečnostní upozornění: Ovečka není určena na hraní dětem do postýlky. Nenechávejte hračku detěm bez dozoru. V případě vaší nepřítomnosti ji umístěte vně postýlky nebo mimo dosah dítěte.  Všechny výrobky Cloud b jsou vyrobeny pouze z materiálů vysoké kvality, které prošly přísným testováním v certifikovaných laboratořích. Podle určeného věku mají atesty na použití dětmi již od narození. Pokud chcete bezpečné hračky pro vaše děti, volte originál Cloud b.  Na


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.