Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Cloud b Chytrá Noční Sovička Nighty Night Owl Smart Sensor ™

Hračky

Cloud b Chytrá Noční Sovička Nighty Night Owl Smart Sensor ™

Hodnocení: 1x
  • 4

VĚK 0+ ZÁRUKA 4 ROKY Plyšová sovička s uklidňujícími zvuky a senzorem, reagujícím na zvuky dítěte Originální hračka Cloud b Vám "hlídá záda" i uprostřed noci! Když se Vaše miminko začne vrtět nebo poleká, senzor sovičky, aktivovaný zvukem, automaticky spustí jemný tišící zvuk, aby děťátko znovu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.37084
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Cloud b Chytrá Noční Sovička Nighty Night Owl Smart Sensor ™

Kategorie Hračky
Výrobce Cloud•b
Nejnižší cena 699 Kč

Plyšová hračka přehrává 4 zvuky nebo melodie, vhodné od narození. Chytrá noční sovička se stane nejlepším přítelem vašeho dítěte. Je určena k tomu, aby se čas spánku stal zábavnějším a uklidňujícím obdobím, k čemuž sovička využívá nenásilné změny zvuků v pokojíčku. Přehrává 4 uklidňující zvuky a je možné jej nastavit na automatický časovač vypnutí po 23 nebo 45 minutách. Rovněž potěší nastavení intenzity zvuku, díky čemuž můžete sovičku přizpůsobit individuálním potřebám vašeho dítěte. Provoz hračky zajišťují 2 AA » ... a dál?

Produkt Cloud b Chytrá Noční Sovička Nighty Night Owl Smart Sensor ™

Cloud b Chytrá Noční Sovička Nighty Night Owl Smart Sensor ™ - parametry

Název produktu: Cloud b Chytrá Noční Sovička Nighty Night Owl Smart Sensor ™
Výrobce: Cloud•b
Minimální cena: 699 Kč
Maximální cena: 699 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

VĚK 0+ ZÁRUKA 4 ROKY Plyšová sovička s uklidňujícími zvuky a senzorem, reagujícím na zvuky dítěte Originální hračka Cloud b Vám "hlídá záda" i uprostřed noci! Když se Vaše miminko začne vrtět nebo poleká, senzor sovičky, aktivovaný zvukem, automaticky spustí jemný tišící zvuk, aby děťátko znovu usnulo. Sovičku můžete nastavit na některý z následujících uklidňujících zvuků:- tlukot maminčina srdce- jarní deštík- mořský příboj- velrybí zpěv Speciální senzor spouštějící přehrávání:- reaguje na zvuky, které dítě vydává, a automaticky znovu spustí přehrávání uklidňujících motivů- lze nastavit 3 různé úrovně citlivosti senzoru v závislosti na celkové hlučnosti okolního prostředí- pamatuje si poslední přehrávaný motiv i nastavenou hlasitost a pokračuje v jeho přehrávání Hračka je vyrobena z nejkvalitnějšího plyše.Všechny výrobky Cloud b jsou vyrobeny pouze z materiálů vysoké kvality, které prošly přísným testováním v certifikovaných laboratořích. Podle určeného věku mají atesty na použití dětmi již od narození. Pokud chcete bezpečné hračky pro vaše děti, volte originál Cloud b.  Na zdraví dětí záleží i nám.Všechny použité materiály na hračkách Cloud b jsou testované a odpovídají normě na hračky EN71 a nesou označení CE.  Vlastnosti zvukového přehrávače:- dvě varianty časování 23 nebo 45 minut s automatickým vypínáním pro klidné usnutí Vašeho miminka- jsou zapotřebí 2 AA baterie, které jsou součástí balení VĚK 0+ ZÁRUKA 4 ROKY Plyšová sovička s uklidňujícími zvuky a senzorem, reagujícím na zvuky dítěte Originální hračka Cloud b Vám "hlídá záda" i uprostřed noci! Když se Vaše miminko začne vrtět nebo poleká, senzor sovičky, aktivovaný zvukem, automaticky spustí jemný tišící zvuk, aby děťátko znovu usnulo. Sovičku můžete nastavit na některý z následujících uklidňujících zvuků:- tlukot maminčina srdce- jarní deštík- mořský příboj- velrybí zpěv Speciální senzor spouštějící přehrávání:- reaguje na zvuky, které dítě vydává, a automaticky znovu spustí přehrávání uklidňujících motivů- lze nastavit 3 různé úrovně citlivosti senzoru v závislosti na celkové hlučnosti okolního prostředí- pamatuje si poslední přehrávaný motiv i nastavenou hlasitost a pokračuje v jeho přehrávání Hračka je vyrobena z nejkvalitnějšího plyše.Všechny výrobky Cloud b jsou vyrobeny pouze z materiálů vysoké kvality, které prošly přísným testováním v certifikovaných laboratořích. Podle určeného věku mají atesty na použití dětmi již od narození. Pokud chcete bezpečné hračky pro vaše děti, volte originál Cloud b.  Na zdraví dětí záleží i nám.Všechny použité materiály na hračkách Cloud b jsou testované a odpovídají normě na hračky EN71 a nesou označení CE.  Vlastnosti zvukového přehrávače:- dvě varianty časování 23 nebo 45 minut s automatickým vypínáním pro klidné usnutí Vašeho miminka- jsou zapotřebí 2 AA baterie, které jsou součástí balení Plyšová hračka přehrává 4 zvuky nebo melodie, vhodné od narození. Chytrá noční sovička se stane nejlepším přítelem vašeho dítěte. Je určena k tomu, aby se


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.