Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Clotrimazol AL Sprej 1 % 30 ml

Léky

Clotrimazol AL Sprej 1 % 30 ml

Hodnocení: 5x
  • 3.8

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Clotrimazol AL spray 1% Kožní sprej, roztok (Clotrimazolum) Držitel rozhodnutí o registraci: ALIUD PHARMA GmbH Gottlieb-Daimler-Strasse 19 D-89150 Laichingen Německo Výrobce: Stada Arzneimittel AG Stadastr. 2-18 61118 Bad Vilbel Německo Složení Léčivá látka: clotrimazolum ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Clotrimazol AL Sprej 1 % 30 ml koupíte i tady

Specifikace Clotrimazol AL Sprej 1 % 30 ml

Kategorie Léky
Výrobce ALIUD
Nejnižší cena 62 Kč

Clotrimazol AL 1% sprej je určen k léčení kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými podmíněně patogenními houbami. ... a dál?

Produkt Clotrimazol AL Sprej 1 % 30 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Clotrimazol AL Sprej 1 % 30 ml - parametry

Název produktu: Clotrimazol AL Sprej 1 % 30 ml
Výrobce: ALIUD
Minimální cena: 62 Kč
Maximální cena: 95 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.8 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 3.8
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Clotrimazol AL spray 1% Kožní sprej, roztok (Clotrimazolum) Držitel rozhodnutí o registraci: ALIUD PHARMA GmbH Gottlieb-Daimler-Strasse 19 D-89150 Laichingen Německo Výrobce: Stada Arzneimittel AG Stadastr. 2-18 61118 Bad Vilbel Německo Složení Léčivá látka: clotrimazolum 10 mg v 1ml roztoku Pomocné látky Makrogol 400, isopropylalkohol, propylenglykol Indikační skupina Antimykotikum Charakteristika Klotrimazol je imidazolový derivát se smrtícím účinkem na nižší houby určený k místnímu použití. Působí na patogenní a podmíněně patogenní houby rodu Candida, Torulopsis, Trichophyton, Epidermophyton, Microsporum, Aspergillus, Nocardia a některé další mikromycety. Indikace Clotrimazol AL spray 1% je určen k léčení kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými podmíněně patogenními houbami (trichofycie, epidermofycie, mikrosporie, kandidóza). Kontraindikace Clotrimazol AL spray 1% nesmí používat pacienti přecitlivělí na léčivou látku nebo na některou pomocnou látku (propylenglykol). V těhotenství (obzvláště během prvních tří měsíců) musí být pro užívání přípravku zvlášť závažné důvody. Nežádoucí účinky Na ošetřovaných plochách se občas mohou vyskytnout projevy podráždění (zarudnutí, pálení, píchání). Při velmi vzácně se vyskytující přecitlivělosti vůči propylenglykolu a makrogolu se mohou objevit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitida).. O výskytu nežádoucích účinků nebo případných dalších neobvyklých reakcí informujte svého ošetřujícího lékaře. Interakce Účinky přípravku Clotrimazol AL spray 1% a jiných léků se mohou navzájem ovlivňovat. Váš ošetřující lékař by měl být proto informován o všech lécích, které v současné době užíváte nebo které začnete užívat, a to na lékařský předpis i bez něj. Jestliže Vám další lékař bude předepisovat nebo doporučovat nějaký další lék, informujte ho, že již užíváte Clotrimazol AL spray 1%. Než začnete současně s užíváním přípravku Clotrimazol AL spray 1% užívat na výše uvedené choroby nějaký volně prodejný lék, poraďte se s Vaším ošetřujícím lékařem. Klotrimazol snižuje účinnost amfotericinu a jiných polyenových antibiotik (nystatin, natamycin). Dávkování a způsob použití Kožní podání Sprej se stříká na nemocná místa 2krát až 3krát denně ze vzdálenosti 10 až 30 cm. Opakovaným stiskem rozprašovače lze snadno ošetřit i rozsáhlejší chorobné projevy. Upozornění V zájmu předcházení návratu onemocnění je nutné pokračovat v léčbě přípravkem Clotrimazol AL spray 1% nejméně 4 týdny po vymizení příznaků. Uchovávání Uchovávejte při teplotě do 30°C. Varování Přípravek Clotrimazol AL spray 1% nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu! Přípravek uchovávejte mimo dosah a dohled dětí! Balení 30 ml roztoku Datum poslední revize: 30.10.2012 LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE PEČLIVĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI BALENÍ Kožní sprej, roztok, 30 ml Clotrimazol AL spray 1% je širokospektré antimykotikum (přípravek určený k léčbě mykotických/plísňových či kvasinkovýc


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.