Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Clotrimazol AL Spray 1% 30 ml

Léky

Clotrimazol AL Spray 1% 30 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Clotrimazol AL spray 1% se používá k léčbě infekcí způsobených houbovitými mikroorganismy, kvasinkami, plísněmi a některými bakteriemi. Jedná se o plísňová onemocnění (dermatomykózy), vyskytující se nejčastěji v kožních záhybech (mezi prsty u nohou, v oblasti třísel, na trupu a na rukou), která se mohou projevovat ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.62824
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Clotrimazol AL Spray 1% 30 ml

Kategorie Léky
Výrobce STADA PHARMA
Nejnižší cena 69 Kč

Clotrimazol AL spray 1% se používá k léčbě infekcí způsobených houbovitými mikroorganismy, kvasinkami, plísněmi a některými bakteriemi. Jedná se o plísňová onemocnění (dermatomykózy), vyskytující se nejčastěji v kožních záhybech (mezi prsty u nohou, v oblasti třísel, na trupu a na rukou), která se mohou projevovat zčervenáním, svěděním a někdy i olupováním kůže. Clotrimazol AL spray je určen pro dospělé. Děti od 2 let a dospívající mohou přípravek používat jen po poradě s lékařem. Jak se přípravek Clotrimazol AL » ... a dál?

Produkt Clotrimazol AL Spray 1% 30 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Clotrimazol AL Spray 1% 30 ml - parametry

Název produktu: Clotrimazol AL Spray 1% 30 ml
Výrobce: STADA PHARMA
Minimální cena: 69 Kč
Maximální cena: 69 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Clotrimazol AL spray 1% se používá k léčbě infekcí způsobených houbovitými mikroorganismy, kvasinkami, plísněmi a některými bakteriemi. Jedná se o plísňová onemocnění (dermatomykózy), vyskytující se nejčastěji v kožních záhybech (mezi prsty u nohou, v oblasti třísel, na trupu a na rukou), která se mohou projevovat zčervenáním, svěděním a někdy i olupováním kůže. Clotrimazol AL spray je určen pro dospělé. Děti od 2 let a dospívající mohou přípravek používat jen po poradě s lékařem. Jak se přípravek Clotrimazol AL spray 1% používá: Dospělí používají sprej 2-3x denně na postižená místa pokožky (1-2 stisky rozprašovače). Obvyklá délka léčby je u plísňových onemocnění kůže (dermatomykóz)3-4 týdny. Bez porady s lékařem nepoužívejte tento přípravek déle než 4 týdny. Složení: Léčivou látkou je clotrimazolum 10 mg v 1 ml roztoku. Dalšími složkami jsou makrogol 400, isopropylalkohol, propylenglykol. Upozornění: Přípravek Clotrimazol AL spray 1% obsahuje propylenglykol, který může způsobit ...


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.