MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Clive Oxenden: New English File Intermediate MultiPack B

Učebnice/Odborná literatura

Clive Oxenden: New English File Intermediate MultiPack B

Hodnocení: 20x
 • 4
EAN: 9780194518321

New English File Intermediate Multipack B je učebnice anglického jazyka pro středoškoláky nebo i dospělé studenty. Učebnice obsahuje pracovní sešit, CD-Rom, pracovní sešit s audio a CD-Rom (s klíčem nebo bez), učitelskou příručku, audio kazety nebo audio CD, studentskou kazetu nebo audio CD, kazetu pro studenta listen ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.85933
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Clive Oxenden: New English File Intermediate MultiPack B

Clive Oxenden: New English File Intermediate MultiPack B v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
 • 4

Na základě 20 hodnocení

80 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Clive Oxenden: New English File Intermediate MultiPack B

 • cena (jsou mnohem dražší učebnice)
 • dostatečné množství "příslušenství" (CD, slovníček,pracivní sešit, atd)

 • rozdělení učebnice na A a B

Čerstvá hodnocení Clive Oxenden: New English File Intermediate MultiPack B

 • 4

Martin, 10. ledna 2012

 • kvalita
 • cena (jsou mnohem dražší učebnice)
 • dostatečné množství "příslušenství" (CD, slovníček,pracivní sešit, atd)

 • rozdělení učebnice na A a B

Chodím do kurzu výuky angličtiny a tutu učebnici jsme si měli pořídit. S učebnicemi na angličtinu jsem měl zkušenosti jen ze školy (ZŠ, SŠ) a to se nedá srovnávat. Učebnice New English File Intermediate Multipack B je dobře a prakticky rozčleněna. Disponuje mnoha a mnoha materiály navíc - pracivní sešit, slovníček, atd. Jediná věc co mě štve je, že je rozdělena.Když to ale vemu podle zkušenosti ze školy, tak snad každá učebnice byla rozdělená do několik dílů - má to svá pro a proti.


Specifikace Clive Oxenden: New English File Intermediate MultiPack B

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 465 Kč

New English File Intermediate Multipack B - Clive Oxenden Učebnice, jejíž součástí je i pracovní sešit, s CR-Romem, pracovní sešit s audio a CD-Rom (s klíčem nebo bez), učitelská příručka, audio kazety nebo audio cd, studentská kazeta nebo audio cd, kazeta pro studenta listen and speak – pro poslech v autě nebo doma (k dílům 1 a 2), DVD k novým dílům, příručky s obchodní angličtinou, internetové stránky.Jedná se o druhou polovinu učebnice a pracovního sešitu. První polovinu tvoří Multipack A z kategorie Knihy | » ... a dál?

Produkt Clive Oxenden: New English File Intermediate MultiPack B

Clive Oxenden: New English File Intermediate MultiPack B - parametry

Název produktu: Clive Oxenden: New English File Intermediate MultiPack B
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 465 Kč
Maximální cena: 465 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 20 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

New English File Intermediate Multipack B je učebnice anglického jazyka pro středoškoláky nebo i dospělé studenty. Učebnice obsahuje pracovní sešit, CD-Rom, pracovní sešit s audio a CD-Rom (s klíčem nebo bez), učitelskou příručku, audio kazety nebo audio CD, studentskou kazetu nebo audio CD, kazetu pro studenta listen and speak – pro poslech v autě nebo doma, DVD k nových dílům, příručku s obchodní angličtinou, atd. Učebnice New English File Intermediate Multipack B si klade důraz na komunikativní schopnost studentů a jazykovou vybavenost pro běžnou praxi.

 • Publikace: NEW ENGLISH FILE INTERMEDIATE MULTIPACK B - KOENIG, S.;LATHAM;OXENDEN, C.;SELIGSON, P.. Jazyková úroveň: Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate, Advanced Popis:Učebnice, učebnice rozdělená na půl v balíčku vázaná i s pracovním sešitem a CR-ROMem (tzv. Multipack), pracovní sešit s audio a CD-ROM (s klíčem nebo bez), učitelská příručka, audio kazety nebo audio CD, studentská kazeta nebo audio CD, kazeta pro studenta listen and speak – pro poslech v autě nebo doma (k dílům 1 a 2), DVD k novým dílům, příručky s obchodní angličtinou, iTools, iPacks, internetové stránky. Hlavní znaky:
 • Šestidílný kurz pro středoškoláky a dospělé studenty.
 • Humor, zábava, motivace studentů.
 • Důraz na komunikativní schopnosti studentů a jejich jazykovou vybavenost nutnou pro běžnou praxi, obzvláště pak při různých společenských a pracovních příležitostech.
 • Word bank – obrázkový slovník 500 slov seřazených do tématických celků na konci učebnice.
 • Travel with English – základní fráze nutné pro cestování.
 • Dokonalá metodická příručka má v každém díle přes 60 stran kopírovatelných doplňkových aktivit (60–120 hodin).
 • Zdarma testy ke všem dílům na vyžádání v kancelářích OUP.
 • Anglicko-český slovníček naleznete zde http://www.oup.com/elt/catalogue/teachersites/englishfile/?cc=czDoplňkové materiály:New English File DVD Practical English - doplňkový materiál k učebnicím nového vydání English File Business Resource Book Oxford Practice Grammar Série gramatik s CD-Rom od začátečníků pro pokročilé Oxford Elementary Learner's Dictionary - užitečný výkladový slovník při prvních krocích v učení. Oxford Wordpower Dictionary Výkladový slovník s CD-Romem pro středně pokročilé Oxford Advanced Learner's Dictionary Osmé vydání nejoblíbenějšího a nejprodávanějšího výkladového slovníku (první vydání A. S. Hornby 1948) Oxford Bookworms Library Oblíbené četby pro začátečníky i pokročilé Internetové stránky: Pro učitele - nové nápady dvakrát za měsíc, soutěže, tipy, ESOL Guide, atd.: http://www.oup.com/elt/catalogue/teachersites/englishfile/?cc=cz Pro studenty - interaktivní cvičení, hry, odkazy na další webové stránky, procvičování slovíček, gramatiky, výslovnosti, poslechu i čtení a to vše zábavnou formou: http://www.oup.com/elt/global/products/englishfile/ Ukázky: NEW ENGLISH FILE ELEMENTARY Učebnice - File 5: Lekce 5A, strany 52-53 http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt/catalogue/0-19-438425-X-a.pdf Lekce 5B, strany 54-55 http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt/catalogue/0-19-438425-X-b.pdf Lekce 5C, strany 56-57 http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt/catalogue/0-19-438425-X-c.pdf Lekce 5D, strany 58-59 http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt/catalogue/0-19-438425-X-d.pdf Practical English and Writing, strany 60-61 http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt/catalogue/0-19-438425-X-e.pdf Revise and Check, strany 62-63 http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt/catalogue/0-19-438425-X-f.pdf Grammar Bank, strany 131-132 http://fds.oup.com/www.oup.com/

Recenze Clive Oxenden: New English File Intermediate MultiPack B

Martin, 10. ledna 2012


PRO:   kvalita
  cena (jsou mnohem dražší učebnice)
  dostatečné množství "příslušenství" (CD, slovníček,pracivní sešit, atd)
PROTI:   rozdělení učebnice na A a B

Chodím do kurzu výuky angličtiny a tutu učebnici jsme si měli pořídit. S učebnicemi na angličtinu jsem měl zkušenosti jen ze školy (ZŠ, SŠ) a to se nedá srovnávat. Učebnice New English File Intermediate Multipack B je dobře a prakticky rozčleněna. Disponuje mnoha a mnoha materiály navíc - pracivní sešit, slovníček, atd. Jediná věc co mě štve je, že je rozdělena.Když to ale vemu podle zkušenosti ze školy, tak snad každá učebnice byla rozdělená do několik dílů - má to svá pro a proti.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
 • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Clive Oxenden: New English File Intermediate MultiPack B

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.