Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Clive Gifford: Svět špionáže

Knihy

Clive Gifford: Svět špionáže

Hodnocení: 1x
  • 4

Edice Čtením za poznáním uvádí čtenáře přímo k tématu. V knize najdete nádherné fotografie zpracované digitální technikou tak, aby vynikl jejich hlavní námět, nutící k zamyšlení. Podmanivý text čtenáře citlivě provází záplavou informací a v každé kapitole je navíc několik odkazů na webové stránky, které umožňují ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.64286
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Clive Gifford: Svět špionáže

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 39 Kč

Kniha Cliva Gifforda SVĚT ŠPIONÁŽE se obšírně věnuje utajenému světu špionáže, které neodmyslitelně patří k postupům, jimiž země a světové organizace získávají a shromažďují informace. Kniha Cliva Gifforda SVĚT ŠPIONÁŽE se obšírně věnuje utajenému světu špionáže, které neodmyslitelně patří k postupům, jimiž země a světové organizace získávají a shromažďují informace. Dozvíte se, kdo byli první špioni a zjistíte, co tyto muže a ženy vedlo k tomu, že si zvolili tak neobvyklý a mnohdy nebezpečný způsob obživy. » ... a dál?

Produkt Clive Gifford: Svět špionáže

Clive Gifford: Svět špionáže - parametry

Název produktu: Clive Gifford: Svět špionáže
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 39 Kč
Maximální cena: 39 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Edice Čtením za poznáním uvádí čtenáře přímo k tématu. V knize najdete nádherné fotografie zpracované digitální technikou tak, aby vynikl jejich hlavní námět, nutící k zamyšlení. Podmanivý text čtenáře citlivě provází záplavou informací a v každé kapitole je navíc několik odkazů na webové stránky, které umožňují hlubší poznání dané problematiky. Dále jsou zde uvedeny zajímavé kontakty a adresy míst, které s obsahem kapitoly nějak souvisejí a kde si můžete dále rozšiřovat své znalosti. V krátkosti jsou zde také charakterizována příslušná povolání. Kniha Cliva Gifforda Svět špionáže se obšírně věnuje utajenému světu špionáže, která neodmyslitelně patří k postupům, jimiž země a světové organizace získávají a shromažďují informace. Dozvíte se, kdo byli první špioni, a zjistíte, co tyto muže a ženy vedlo k tomu, že si zvolili tak neobvyklý a mnohdy nebezpečný způsob obživy. Odhalíte jednotlivé typy špionážních činností a zjistíte, jak tajné služby využívají komunikačních prostředků, dešifrování a řady dalších technik v boji proti špionům. Společně s autorem nahlédneme jako vždy pod roušku tajemství. Užasnete nad ohromující škálou zbraní a výzbroje tajných agentů a pochopíte, proč je dnes špionů více než kdykoliv předtím . Vstupte do utajeného světa špionáže! Zjistěte, kdo to jsou špioni, co dělají a jak vypadají. V knize plné šokujících odhalení se dozvíte, jakými metodami a postupy jednotlivé země i světové organizace získávají informace, jaké neuvěřitelné množství druhů zbraní používají, i to, jak neomezené jsou jejich možnosti. Vše je doplněno odkazy na webové stránky s příslušnou tématikou.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.