Clicgear Cup Holder držák na pití
Clicgear Cup Holder držák na pití

TOP 3
Clicgear Cup Holder držák na pití

od 223 Kč
Usnadní zdravé osvěžení Díky Clicgear držáku na láhev teď budete mít své pití na dosah i během hry. Můžete tak rychle zahnat nepříjemný pocit žízně nebo se zkrátka zdravě osvěžit v těch nejteplejších dnech. pro všechny typy vozíku Clicgear přidělatelný na levou i pravou stranu pro láhve 1,5l  Clicgear je společnost se sídlem v Hongkongu, která vyrábí vysoce kvalitní a inovativní sportovní produkty ve vlastní továrně. Hlavní designer Kevin…
Muziker.cz
Za dopravu 79 Kč Skladem
223 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Clicgear Cup Holder držák na pití
Výrobce: CLICGEAR
Minimální cena: 223 Kč
Maximální cena: 290 Kč
Ušetříte až: 67 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Usnadní zdravé osvěžení

Díky Clicgear držáku na láhev teď budete mít své pití na dosah i během hry. Můžete tak rychle zahnat nepříjemný pocit žízně nebo se zkrátka zdravě osvěžit v těch nejteplejších dnech.

  • pro všechny typy vozíku Clicgear
  • přidělatelný na levou i pravou stranu
  • pro láhve 1,5l 

Clicgear je společnost se sídlem v Hongkongu, která vyrábí vysoce kvalitní a inovativní sportovní produkty ve vlastní továrně. Hlavní designer Kevin Kimberly má dlouholeté  zkušenosti v oblasti mechanického a průmyslového inženýrství a navrhuje vozíky, které mají úžasný design, lehké a pevné provedení s jednoduchým skládáním řadící vozíky Clicgear již několik let mezi nejprodávanější.

WebGolf.cz je autorizovaný prodejce značky ClicGear.

U nás tak máte jistotu odborného prodeje a pouze originálního zboží. Na vozíky poskytujeme rovněž rychlý záruční i pozáruční servis v naší prodejně v Praze.

Clicgear Cup Holder Plus držák na pití - model 3.5+ Clicgear® Cup Holder Plus je držák na lahev nebo plechovku. Máte tak ihned k dispozici lehké občerstvení i během hry. Držák je vhodný pro modely vozíku Clicgear 1.0, 2.0, 3.0 i nové modely 3.5+ a Rovic.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.