MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Claritine sirup 120 ml

Léky

Claritine sirup 120 ml cena od 0 Kč

Claritine sirup 120 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

antihistaminikum pro léčbu alergické rýmy a chronické kopřivky Claritine patří do skupiny látek zvaných antihistaminika. Antihistaminika pomáhají zmírňovat alergické příznaky tím, že zabraňují účinkům látky zvané histamin, která se vytváří v organizmu. Claritine tlumí příznaky spojené s alergickou rýmou (např. sennou ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Claritine sirup 120 ml - parametry

Název produktu: Claritine sirup 120 ml
Výrobce: BAYER
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

antihistaminikum pro léčbu alergické rýmy a chronické kopřivky Claritine patří do skupiny látek zvaných antihistaminika. Antihistaminika pomáhají zmírňovat alergické příznaky tím, že zabraňují účinkům látky zvané histamin, která se vytváří v organizmu.

Claritine tlumí příznaky spojené s alergickou rýmou (např. sennou rýmou), jako jsou kýchání, rýma, pálení a svědění nosu a očí.

Claritine také pomáhá zmírnit příznaky chronické kopřivky (svědění, zarudnutí a počet a rozsah kopřivkových pupenů), u níž není známa příčina (tzv. chronická idiopatická kopřivka).

Zmírnění těchto příznaků trvá celý den a pomáhá Vám obnovit Vaše normální denní aktivity a spánek.

Dávkování: Dospělí a děti starší 12 let

Užívat dvě odměrky (10 ml) jednou denně, s jídlem nebo bez jídla; k polknutí sirupu není nutná voda nebo jiná tekutina.

Děti ve věku 2 až 12 let

S tělesnou hmotností více než 30 kg

Užívat dvě odměrky (10 ml) jednou denně, s jídlem nebo bez jídla; k polknutí sirupu není nutná voda nebo jiná tekutina.

S tělesnou hmotností 30 kg nebo méně

Užívat jednu odměrku (5 ml) jednou denně, s jídlem nebo bez jídla; k polknutí sirupu není nutná voda nebo jiná tekutina.

Pacienti se závažným poškozením jater

Dospělí a děti s tělesnou hmotností více než 30 kg

Užívat dvě odměrky (10 ml) každý druhý den, s jídlem nebo bez jídla; k polknutí sirupu není nutná voda nebo jiná tekutina.

Děti s tělesnou hmotností méně než 30 kg:

Užívat jednu odměrku (5 ml) každý druhý den, s jídlem nebo bez jídla; k polknutí sirupu není nutná voda nebo jiná tekutina.

Claritine se nedoporučuje pro děti mladší 2 let. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.

Uchovávejte při teplotě do 25 °C.

Uchovávejte v dobře uzavřeném vnitřním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkem.

Sirup po prvním otevření spotřebujte do 4 týdnů.

Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na krabičce a štítku. Složení: Léčivou látkou je loratadin 1 mg v 1 ml sirupu.

Pomocné látky jsou: propylenglykol; glycerol; monohydrát kyseliny citronové; natrium-benzoát; sacharosa; broskvové aroma; čištěná voda. Balení: 120 ml sirupu s 5 ml odměrkou Léčivá látka přípravku Canespor 1x denně roztok je bifonazol, což je lokální antimykotikum se širokým spektrem účinku. Používá se k místní léčbě kožních infekcí vyvolaných kvasinkami, plísněmi a jinými houbami. Canespor 1x denně roztok se na postižená místa nanáší 1x denně, nejlépe večer před spaním.Způsob podávání:Před nanesením přípravku Canespor 1x denně roztok je vhodné postižená místa omýt vodou a důkladně osušit.Několik kapek (asi 3 kapky) obvykle vystačí k ošetření plochy o velikosti dlaně ruky. Po aplikaci na postižená místa roztok lehce vetřete do kůže.U jednotlivých typů onemocnění se doporučuje tato celková délka léčby:mykózy nohou, mykózy meziprstí 3 týdnymykózy trupu, rukou a kožních záhybů 2 až 3 týdnypityriasis versicolor, erythrasma 2 týdnypovrchové kožní kandidózy 2 až 4 týdnyAby se zabránilo opakování onemocnění, je naprosto nezbytné pokračovat v léčbě ješt


Přidat recenzi pro Claritine sirup 120 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.