Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Claritine 10 mg 10 tablet

Léky

Claritine 10 mg 10 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

zmírňuje alergické příznaky tím, že zabraňuje účinkům látky zvané histamin, která se vytváří v organizmu. 1. CO JE CLARITINE A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Claritine patří do skupiny látek zvaných antihistaminika. Antihistaminika pomáhají zmírňovat alergické příznaky tím, že zabraňují účinkům látky zvané histamin, která se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.49118
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Claritine 10 mg 10 tablet

Kategorie Léky
Výrobce SCHERING-PLOUGH
Nejnižší cena 99 Kč

Claritine 10 mg tablety tlumí příznaky spojené s alergickou rýmou (např. senná rýma), jako jsou kýchání, rýma, pálení a svědění nosu a očí. Dále pomáhá zmírnit příznaky chronické kopřivky (svědění, zarudnutí a počet a rozsah kopřivkových pupenů). Tablety Claritine jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let. Jak se přípravek Claritine 10 mg užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1x denně 1 tabletu. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe, poraďte se s lékařem. Složení: Léčivou látkou je loratadinum 10 mg » ... a dál?

Produkt Claritine 10 mg 10 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Claritine 10 mg 10 tablet - parametry

Název produktu: Claritine 10 mg 10 tablet
Výrobce: SCHERING-PLOUGH
Minimální cena: 99 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

zmírňuje alergické příznaky tím, že zabraňuje účinkům látky zvané histamin, která se vytváří v organizmu. 1. CO JE CLARITINE A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Claritine patří do skupiny látek zvaných antihistaminika. Antihistaminika pomáhají zmírňovat alergické příznaky tím, že zabraňují účinkům látky zvané histamin, která se vytváří v organizmu. Claritine tlumí příznaky spojené s alergickou rýmou (např. sennou rýmou), jako jsou kýchání, rýma, pálení a svědění nosu a očí. Claritine také pomáhá zmírnit příznaky chronické kopřivky (svědění, zarudnutí a počet a rozsah kopřivkových pupenů), u níž není známa příčina (tzv. chronická idiopatická kopřivka). Zmírnění těchto příznaků přetrvává celý den a pomáhá Vám obnovit Vaše normální denní aktivity a spánek. Bez konzultace s lékařem je použití přípravku možné u projevů akutní (sezónní) alergické rýmy, alergického zánětu spojivek, svědění a kopřivky u dospělých a dětí starších 12 let.

2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE CLARITINE UŽÍVAT

Neužívejte Claritine

jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na loratadin nebo na kteroukoli další složku přípravku Claritine.

Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Claritine je zapotřebí Než začnete přípravek Claritine užívat, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem:

jestliže trpíte onemocněním jater.

Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Vliv přípravku Claritine na efekt alkoholických nápojů nebyl prokázán.

Informujte, prosím, svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu.

Jestliže užíváte ještě jiné léky, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem o vhodnosti jejich současného užívání s přípravkem Claritine.

Užívání přípravku Claritine s jídlem a pitím Claritine se může užívat s jídlem nebo bez jídla.

Těhotenství a kojení Jestliže jste těhotná, užívání přípravku Claritine se nedoporučuje.

Jestliže kojíte, užívání přípravku Claritine se nedoporučuje.

Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék.

Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Při doporučené dávce se neočekává, že by přípravek Claritine způsoboval ospalost nebo menší pozornost. Přesto se velmi vzácně u některých jedinců může vyskytnout ospalost, která může ovlivnit jejich schopnost řídit a obsluhovat stroje.

Důležitá informace o některých složkách přípravku Claritine Claritine, tablety, obsahuje laktosu (mléčný cukr); proto jestliže Vám Váš lékař sdělil, že trpíte nesnášenlivostí některých cukrů, kontaktuje svého lékaře před použitím tohoto léčivého přípravku. Laboratorní testy

Pokud máte naplánované provedení kožních testů na alergii, neměl(a) byste užívat Claritine dva dny před provedením těchto testů, protože tento lék může ovlivnit výsledky testu.

3. JAK SE CLARITINE UŽÍVÁ Vždy užívejte přípravek Claritine přesně podle pokynů svého lékaře.

Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Dospělí a děti starší 12 let

Užívat


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.