MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Clarissa Pinkol Estés: Ženy, které běhaly s vlky

Knihy naučná literatura

Clarissa Pinkol Estés: Ženy, které běhaly s vlky

Hodnocení: 8x
  • 3.125
EAN: 9788072056484

Obnovte v sobě divokou podstatu. Doktorka Clarissa Pinkol Estés a její kniha Ženy, které běhaly s vlky pomáhá navázat spojení s vlastními divokými instinkty. V každé z nás žije mocná síla přírody. Kypí tvořivostí, vášní a znalostmi z hlubin podvědomí. Od nespoutané podstaty nás však odtrhává civilizace. Objevte v sobě pokladnici panenské přírody. Navažte znovu spojení se svými divokými instinkty. Najděte v sobě ztracenou divošku. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Ženy, které běhaly s vlky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Clarissa Pinkol Estés: Ženy, které běhaly s vlky

Čerstvá hodnocení Clarissa Pinkol Estés: Ženy, které běhaly s vlky

  • 3

Inew84, 25. listopadu 2015

No....přečetla jsem to rok !!!!!! V polovině knihy jsem to i snad začala chápat.....omluvou mi je barva vlasů .... :)) :)) A ve finále hodnotím jako docela fajn knížku......ale tím,že to píše psycholožka - básník.....jsem musela občas fakt přemýšlet co tím chtěl básník říci ?? :))


Specifikace Clarissa Pinkol Estés: Ženy, které běhaly s vlky

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 357 Kč

V každé ženě žije nezkrotitelná síla naplněná zdravými instinkty, tvořivostí a nesmrtelným poznáním. Archetyp Divošky zde představuje instinktivní povahu ženy. Divoška je ale ohroženým druhem, neboť snaha společnosti zcivilizovat ženu do strnulých rolí utlumila tyto dary přírody. Autorka se v této knize zabývá mýty, pohádkami a příběhy (z nichž mnohé pocházejí z její vlastní rodiny) s cílem pomoct ženám spojit se znovu se zdravými vlastnostmi instinktivní povahy. V příbězích a komentářích poznáme prototyp Divošky » ... a dál?

Produkt Clarissa Pinkol Estés: Ženy, které běhaly s vlky

Clarissa Pinkol Estés: Ženy, které běhaly s vlky - parametry

Název produktu: Clarissa Pinkol Estés: Ženy, které běhaly s vlky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 357 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.13 bodů z 5
Počet hodnocení: 8 x
Hodnocení:
  • 3.125
Podrobný popis:

Mýty a příběhy archetypů divokých žen

V každé ženě žije mocná síla, naplněná zdravými instinkty, vášnivou tvořivostí a nesmrtelným poznáním. Je to archetyp Divošky, který představuje instinktivní povahu žen. Divoška je ale ohroženým druhem, neboť i když dary nespoutané přírody nám od narození patří, snaha společnosti „zcivilizovat“ nás do strnulých rolí utlumila to hluboké a životodárné poselství našich vlastních duší. V knize Ženy, které běhaly s vlky se zabývá dr. Estés mýty, pohádkami a příběhy, z nichž mnohé pocházejí z její vlastní rodiny, s cílem pomoci ženám spojit se znovu s těmito divokými, zdravými a vizionářskými vlastnostmi této instinktivní povahy. V příbězích a komentářích v této pozoruhodné knize nalézáme, zkoumáme, milujeme a pochopíme Divošku a pojmeme ji do své hluboké duše jako něco kouzelného a léčivého. Je to obohacující a životodárná psychologie žen v tom nejopravdovějším smyslu, je to poznání duše. Tato kniha nám připomíná, že jsme stále nespoutanými a že obnovení této vitality nás samo o sobě postaví přímo do světa. Práce ukazuje čtenáři, jak úžasné je být odvážnou, starostlivou a jak je úžasné být ženou. Ten, kdo umí číst, by si měl tuto knihu přečíst.

Podtitul: Mýty a příběhy archetypů divokých ženAutor: Clarissa Pinkola Estés; Hana CatalanoRok vydání­: 1995Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 80-7205-648-4Počet stran: 430Rozměry: 248,0 x 171,0 x 30,0

Ženy, které běhaly s vlky - Clarisa Pinkola Estés. Kniha seznamuje s mýty a příběhy archetypů divokých žen. Pozoruhodná kniha o psychologii žen nazvaná Ženy, které běhaly s vlky ztělesňuje přednosti i problémy soudobé jungiánské literatury. Kladné body nasbírá téměř zadarmo: ponoří se do nevysychajícího pramene životní tematiky symbolizované v pohádkách a o zajímavost je postaráno. Co musí autorka dodat, je tvar textu, smysl knihy a snad budeme-li si klást vyšší nároky - i objevnost pohledu na život. I zde projevila Američanka Clarissa Pinkola Estésová nadání. Přesto tvar, smysl a objevnost zároveň pokulhávají, odhalujíce slabiny podobných projektů. Ženy, které běhaly s vlky - Clarisa Pinkola Estés od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Clarissa Pinkola. Estés, Ph.D.Mýty a příběhy archetypů divokých žen. Hluboce spirituální kniha oslavující chytrost, odvahu a nezkrotnost žen. Uctívá ženskou duši.“ The Washington Post Book World. #1 NEW YORK TIMES BESTSELLER.


Recenze Clarissa Pinkol Estés: Ženy, které běhaly s vlky

Inew84, 25. listopadu 2015No....přečetla jsem to rok !!!!!! V polovině knihy jsem to i snad začala chápat.....omluvou mi je barva vlasů .... :)) :)) A ve finále hodnotím jako docela fajn knížku......ale tím,že to píše psycholožka - básník.....jsem musela občas fakt přemýšlet co tím chtěl básník říci ?? :))

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Clarissa Pinkol Estés: Ženy, které běhaly s vlky

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.