Využijte Srovname.cz naplno díky e-shop systému UPgates!

UPgates je e-shop řešení formou pronájmu, které vám umožní optimální a uživatelsky přívětivou tvorbu e-shopu. Na trhu e-commerce je více než 10 let a je vhodné zejména pro online podnikatele působící na českém a slovenském trhu. V této oblasti je díky spolupráci a propojení s online cenovým porovnávačem Srovname.cz ještě silnějším nástrojem online prodeje.

Systém UPgates je schopen vám vygenerovat produktový feed ve formátu Zboží.cz nebo Heuréka, které na Srovnáme můžete využít. Díky tomu své produkty jednoduše dostanete k nám. A nejen to. Umožní vám vložit si do e-shop systému také klíč Srovnáme. Ihned tak můžete měřit konverze a nákupy, které jsme vám získali! Veškeré informace o propojení a instalaci naleznete zde.

UPgates vám poskytne ideální nástroj pro maximální rozvoj vašeho internetového podnikání a online byznysu. A to proto, že poskytuje kombinaci výhod pronajímaného řešení a e-shopu na míru. Nabídne vám totiž sofistikovaný modul Designer, se kterým si grafiku vyladíte svépomocí. Bez nutnosti programování či kódování. Na druhou stranu je zde ale i možnost vstoupit do úprav kódu grafických šablon v HTML5 (Latte), CSS3 (Sass)nebo JS (jQuery).
Obrovskou výhodou je také možnost jazykových mutací či multishopu, kdy vše spravujete přehledně v jedné administraci. Také máte v každém cenovém balíčku veškeré moduly v ceně. Za žádné funkce nepřiplácíte. Rozdíl je pouze v počtu produktů.
Tak neváhejte a staňte se díky UPgates a Srovname skutečně úspěšným podnikatelem. Vytvořte si na 30 dnů zdarma e-shop nastavitelný na míru se všemi moduly již v ceně.

Komentáře