Několik zásadních rozdílů v životě singl a zadaných!

Když jste sami, váš život se velmi liší od života, jaký vedou lidé v páru. Rozdíly mohou být drobné až po fatální detaily! Mnoho lidí si něco takového vůbec nepřipouští. Ve většině případů si toho ani nevšimnou, a to ani ve chvíli, kdy už to vidí všichni kolem, jen ten koho se to týká ne.

Mobilní telefon

Když jste singl, máte neustále zapnuté vyzvánění, jelikož máte zrovna rozpracovaných několik konverzací a nechcete, aby vám něco uniklo. Ve většině případů přitom ani nevíte, kde se vám mobilní telefon zrovna povaluje, však on se ozve, až to bude potřeba.

Oproti tomu když jste zadaní, máte většinu času vypnuté vyzvánění. Důvodem je, že máte rozjetých několik konverzací a nechcete, aby si toho váš protějšek všiml, a také se bojíte, že by vám něco uteklo. Výhodou je i to, že vždycky dobře víte, kde se váš telefon aktuálně nachází.

Odkazy:

Postel

Být sám = mít postel jen pro sebe a ještě peřinu s polštářem k tomu. Klidně se vyspíte celou noc a rozvalovat se můžete jak je libo. Navíc se vám nikdo nebude posmívat za povlečení se superhrdinou, pyžamo se zvířátky nebo plyšové hračky patřící mezi spoluobyvatele vaší postele. Ve vztahu se však postel mění v bitevní pole. Na žádné poloviny se tu nehraje, vítěz bere vše, a to doslova!

Vzhled

Ano, na vzhledu záleží, a když jste singl, je to vaše hlavní zbraň, kterou můžete zaútočit na váš nový objev. Jako svobodný bez závazků se pravidelně potkáváte maximálně s běžeckým pásem a činkami, kolegy z práce nebo také kamarády/kamarádkami, v koupelně ráno trávíte podstatně dost času a outfit máte vždy dokonale sladěný.

Pravidelně si procházíte obchody s dámským oblečením a vybíráte si vhodné kousky, které vám budou sedět, a vy se v nich zalíbíte nějakému vhodnému protějšku. Přece jen člověk nikdy neví, koho náhodou potká.

Ve vztahu jdou většinou tyhle věci stranou a jediné co zvedáte, jsou maximálně ruce při přepínání televize, nebo nabírání chipsů. Koupelnou ráno proletíte tryskem, a co máte zrovna na sobě, mnohdy ani nevíte.

Je běžné, že z dokonale upravené ženy či muže, se ve vztahu stane zanedbaný tvor, který absolutně neřeší, jak vypadá a pak si stěžuje, že už pro svůj protějšek přestal být atraktivní. Přitom stačí i takové maličkosti jako se občas nalíčit, učesat se, vyčistit si zuby nebo si dát aspoň pořádnou sprchu.

Odkazy:

Finance

Ty máte jako singl člověk dokonale pod kontrolou. Přesně víte, za co jste utratili. Jasně, mohou to být zbytečnosti, které vůbec nepotřebujete, ale utratili jste je vy a to vám nikdo nevyčítá. Nemusíte tak řešit koupi nové sedací soupravy do obývacího pokoje, ani nový kávovar do kuchyně.

S partnerem je to podstatně těžší, protože víte, že peníze jste rozhodně někdy měli, ale kde jsou teď, to už je záhada. Často se totiž stává, že je jednoduše váš protějšek utratí bez vašeho vědomí za něco, co jste nechtěli a pokazí vám tak vaše plány na koupi něčeho, na co si třeba jakou dobu šetříte.

Koníčky

I v tomhle mají svobodní naprostou svobodu. Mohou dělat, co je baví klidně každý den a celé hodiny. A je jedno, jestli je to hraní počítačových her na počítači či playstationu, cyklistika, návštěva fitness nebo třeba práce na zahradě. Ve vztahu pak máte jen dvě možnosti, buď si najdete stejně zapáleného nadšence, nebo se smíříte se svým novým koníčkem jménem „vztah“.

Sociální sítě

Jako nezadaný jedinec neustále probíháte různé stránky či profily a své „fanoušky“ informujte o všem. Hlásíte jim, co jste snídali, kdo zaparkoval na vašem oblíbeném místě, jaká káva vám chutnala v oblíbené kavárně, jaké hračky jste pořídili pro svého synovce a někdy sdílíte takové perličky, které ráno překvapí i vás samotné.

Zvlášť když jste třeba celou noc popíjeli s přáteli, případně s úplně cizími lidmi. Jako jednotlivec se zapojujete do internetových diskuzí a vaše profilová fotka se mění v pravidelných intervalech jednoho týdne.

Ve vztahu je to všechno jinak. Profilovku si vyměníte jednou za rok, s tzv. lajky šetříte, abyste nemuseli vysvětlovat, co s dotyčnou osobou máte, když už mu tak důkladně projíždíte profil, nebo když se rozhodnete sdílet něco nového, musí to nejdříve projít partnerskou cenzurou. Co kdyby jí to na té fotce neslušelo, nebo co kdyby náhodou to bylo moc zamilované a kluci v hospodě by se mu pak smáli atd.

A výsledek srovnání? Být singl je možná zábava, ale jen na chvilku! Podle různých studií bylo již několikrát vědecky dokázáno, že manželství vede k obezitě, ale jiná studie zase tvrdí, že lidé v páru jsou mnohem šťastnější. Vše má svá pozitiva a negativa, záleží jen na tom, jak si to člověk dokáže zařídit.

Na závěr jsme pro vás našli několik zábavných videí o vztazích.

Jak to vypadá když je člověk singl a ve vztahu:

15 rozdílných faktů mezi životem singl a vztahem:

35 zábavných faktů, jak to vypadá ve vztahu po prvním roce a po 40 letech:
https://youtu.be/3wbrtPJ6Wdo

Komentáře