Srovnáváme

Erotické hračky pro ni: Jízda k orgasmu vede různými cestami. Srovnáváme za vás

Ve světě erotických hraček pro dámy nastal v posledních letech takový boom, že by se v tom nejspíš ani koza, ani prase nevyznalo. Pokud by ovšem nemělo po ruce náš srovnávací návod. Jediná jistota je, že si dnes vybere každý podle svého gusta. Pokud zatím ještě  váháte, která je pro vás ta pravá, vysvětlíme vám, jakou cestou vás jednotlivé sexuální hračky za ruku (nebo spíš jinou část těla) dovedou k orgasmu.

Vibrátor vs. Pulsátor

Když se řekne vibrátor, mnozí si možná ještě představí neidentifikovatelné želé ve tvaru mimozemského chapadla. Dnešní vibrátory jsou už ale úplně jinde. Drtivá většina z nich vám nerozvibruje celou ložnici. Jejich chod je tichý a nerušivý. Nevzbudí děti, ani sousedy. Navíc většina z nich už nemá baterky, které by vytekly spíše než vzrušením dlouhým nepoužíváním. Nabíjí se prostřednictvím USB. A vydrží pekelně dlouho. Můžete si je vzít i do vany, protože jsou vodotěsné.

Trh sice ještě stále myslí na milovníky oldschoolu a ve všech sexshopech seženete spoustu tzv. dild, tedy nápodoby penisu bez vibrací (často s přísavkou), ale doba patří spíše vibrátorům nové generace se sametovým silikonovým povrchem, který nedává šanci alergickým reakcím a je na dotek vlastně příjemnější než lidská kůže. Ale pozor, je potřeba používat lubrikační gely na vodní bázi, abyste si svého krasavce nepoškodily. Na údržbu se pak doporučuje dezinfekce na vibrátory. Obojí koupíte jak na internetu, tak v kamenných sex shopech.

A pak jsou tu dravé a hravé stroje, kterými bez problémů nahradíte milence. Samy totiž „přiráží“. Můžete si dát ruce za hlavu a počkat si na orgasmus. Proto se také hodí například pro osoby se sníženou mobilitou. Ale rozhodně nejen pro ně. Nedoporučují se ale pro osoby s kardiostimulátorem. Místo motorku totiž fungují na principu pulsních magnetů.

Drobnou nevýhodou pulsátorů je, že většina žen zažívá orgasmus stimulací klitorisu. A na ten jsou pulsy krátké. Výrobci už ale vychytali i tuto zapeklitost. Seženete i pulsátory zkombinované s vibrátory. Dnešní vibrátory jsou nejen krásné na pohled a smyslné už na první dotek, ale vykazují i vysokou technologickou sofistikovanost. Některé rotují do všech stran a směrů, zároveň pulsují i vibrují. To už je robotika par excellance.

Masážní hlavice

Možná je znáte z pornofilmů. Možná z vlastní ložnice. Jejich obliba totiž prudce vzrůstá. Masážní hlavice jsou nekompromisní. Tedy co se  týče poskytování orgasmů. Používat je můžete i přes oblečení a zaručí orgasmus i ženám, které mají s vyvrcholením často potíže. Navíc s nimi můžete masírovat nejen klitoris, ale třeba i ztuhlý krk nebo erotogenní zóny. Používat je můžou jak ženy, tak muži. Bouřlivé orgasmy přinesou i jim.

Párový (partnerský) vibrátor

S tímto vibrátorem si přijdete na své oba. Pro ženu i muže navíc znamená rozkoš na druhou. Uplatní se jak při předehře, tak při samotném aktu. Dokonalý tvar, který kopíruje vnitřní křivky ženského těla, sametově hebký povrch a vibrace tak akorát, aby nerušily, ale navnadily oba partnery k orgasmické smršti. Oba konce vibrátoru ve tvaru písmene U zapadnou přesně tam, kam mají. Je ale dobré si ale přesné umístění natrénovat nejprve o samotě. Stejně jako seznámení se s programy vibrací. Každý z nich je totiž úplně jiná písnička. Vlastně skoro jiný žánr. Ale vždycky je to koncert, na který se nezapomíná. Stimuluje totiž hned dvě ženské erotogenní zóny najednou (klitoris i bod G) a zároveň penis. Navíc učiní vaginu užší, na což si partner nejspíš nebude stěžovat. Dají se pořídit i s externím ovládáním. Ale jestli budete mít v zápalu vášně čas přepínat programy, netušíme.

Womanizer, Satysfier

Tuhle továrnu na orgasmy najdete pod různými obchodními názvy. Ale účinky jsou stejné. Pokud chcete zaručený orgasmus během pár vteřin, pořiďte si womanizér – účinnou věcičku s luxusním designem. Orgasmus s ní zažijete, i když třeba, bůh ví proč, nechcete. A pak další. A další… Slast si můžete užívat i v koupelně. Hračka je totiž vodotěsná. Ale přizvěte ji i do postele. A nejen, když tam s ní budete sama. Váš sex se posune na jinou úroveň, kdy orgasmus nebude cílem, ale startem.

Ať už se rozhodnete pro jakéhokoli vrnícího společníka, do vašeho sexuálního života vnese nový, svěží vítr, který si buďto samy, nebo společně s partnerem, budete užívat plnými doušky. Tak napněte plachty a vybírejte!

Přidat komentář