Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Cizlerová M. a: TESTY – příprava na střední školy

Učebnice/Odborná literatura

Cizlerová M. a: TESTY – příprava na střední školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Testy příprava na střední školy - M. Cizlerová, Čelišová, Petra Červinková. Knižní edice TESTY přináší zcela nový titul k přípravě na přijímací zkoušky, který může žákům 9. tříd ZŠ usnadnit domácí přípravu na přijímací zkoušky na střední školy. Publikace obsahuje testy z českého jazyka, matematiky a testy studijních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Cizlerová M. a: TESTY – příprava na střední školy koupíte i tady

Specifikace Cizlerová M. a: TESTY – příprava na střední školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 89 Kč

Knižní edice TESTY přináší zcela nový titul k přípravě na přijímací zkoušky, který může žákům 9. tříd ZŠ usnadnit domácí přípravu na přijímací zkoušky na střední školy. Publikace obsahuje testy z českého jazyka, matematiky a testy studijních předpokladů. . Publikace je určena žákům 9. tříd ZŠ, kteří se připravují na přijímací zkoušky na čtyřletá gymnázia a jiné střední školy. . Kniha je rozdělena do tří částí testů z českého jazyka, matematiky a studijních předpokladů. Části věnované českému jazyku a » ... a dál?

Produkt Cizlerová M. a: TESTY – příprava na střední školy

Cizlerová M. a: TESTY – příprava na střední školy - parametry

Název produktu: Cizlerová M. a: TESTY – příprava na střední školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 153 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Testy příprava na střední školy - M. Cizlerová, Čelišová, Petra Červinková. Knižní edice TESTY přináší zcela nový titul k přípravě na přijímací zkoušky, který může žákům 9. tříd ZŠ usnadnit domácí přípravu na přijímací zkoušky na střední školy. Publikace obsahuje testy z českého jazyka, matematiky a testy studijních předpokladů. . Publikace je určena žákům 9. tříd ZŠ, kteří se připravují na přijímací zkoušky na čtyřletá gymnázia a jiné střední školy. . Kniha je rozdělena do tří částí – testů z českého jazyka, matematiky a studijních předpokladů. Části věnované českému jazyku a matematice obsahují shodně 8 testů, část, v níž jsou ověřovány studijní předpoklady, obsahuje 7 testů. . Každý test má předem stanovenou strukturu a počet úloh. V českém jazyce je to vždy 40, v matematice 30 a u studijních předpokladů 60 úloh. . Součástí publikace je i klíč, který žákům umožňuje rychlou a efektivní kontrolu. Testy příprava na střední školy - M. Cizlerová, Čelišová, Petra Červinková od nakladatelství Didaktis spol. s r.o. v kategorii Knihy | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.