Čistič PUR pěny Den Braven 500ml
Čistič PUR pěny Den Braven 500ml

TOP 11 Čistič PUR pěny Den Braven 500ml

80%
od 148 Kč
Pro snadné čistění pracovních pomůcek potřísněných nevytvrzenou polyuretanovou pěnou. Vlastnosti a výhody Čistič nevytvrzeného PU na bázi směsi organických rozpouštědel ve formě kapaliny ve spreji Rychle rozpouští Nezanechává lepivý film Neobsahuje freony Použití Odstraňování zbytků nevytvrzené polyuretanové pěny Čistění ventilů a aplikačních častí NBS pistolí na polyuretanovou pěnu. Dóza je vybavena rozprašovačem, nebo ji lze našroubovat na…
E1.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
148 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Čistič PUR pěny Den Braven 500ml
Výrobce: Den Braven
Minimální cena: 148 Kč
Maximální cena: 148 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

Pro snadné čistění pracovních pomůcek potřísněných nevytvrzenou polyuretanovou pěnou. Vlastnosti a výhody Čistič nevytvrzeného PU na bázi směsi organických rozpouštědel ve formě kapaliny ve spreji Rychle rozpouští Nezanechává lepivý film Neobsahuje freony Použití Odstraňování zbytků nevytvrzené polyuretanové pěny Čistění ventilů a aplikačních častí NBS pistolí na polyuretanovou pěnu. Dóza je vybavena rozprašovačem, nebo ji lze našroubovat na aplikační pistoli. Postup Čištění NBS pistole vypotřebovanou dózu pistolové polyuretanové pěny odšroubujte od pistole NBS (otvor prázdné dózy držte od těla) dózu s Čističem důkladně protřepejte našroubujte Čistič na pistoli NBS zmáčknutím spouště naplňte pistoli čističem nechejte působit 10 – 12 minut zmáčkněte spoušť a opakovaně naplňte pistoli čističem pistole je čistá, když z její trysky vytéká čirý čistič přebytečný čistič setřít utěrkou adaptér pistole NBS doporučujeme ošetřit silikonovým sprejem našroubováním nové dózy s pistolovou PU pěnou a zaplněním vnitřku pistole se odstraní zbytky čističe a pistole je připravena k uskladnění nebo k dalšímu použití. Čištění dalších předmětů na trysku ventilu Čističe nasaďte rozprašovací adaptér stisknutím spouště uvedete systém k činnosti aplikujte ze vzdálenosti asi 25 – 35 cm Velikosti balení 500 ml Upozornění Neodstraňuje vytvrzenou PUR pěnu! Nepoužívejte v uzavřených nebo nedostatečně větraných prostorách. Nepoužívejte na materiály, které neodolávají polárním organickým rozpouštědlům (polystyren, …). Po použití Čističe PU pěny aplikační pistoli nikdy nemyjte vodou a nerozebírejte ji. Již ztvrdlou polyuretanovou pěnu neodstraňujte ostrými předměty. Vzhledem ke skutečnosti, že nemáme žádný vliv na správnost způsobu vaší práce, nemůžeme převzít odpovědnost za výsledky použití tohoto výrobku. Před použitím doporučujeme výrobek vyzkoušet.

Čistič PUR pěny 500ml SL

Čistič pěny se používá pro snadné čistění pracovních pomůcek potřísněných nevytvrzenou polyuretanovou pěnou. Čistění ventilů a aplikačních častí NBS pistolí na polyuretanovou pěnu. Dóza je vybavena rozprašovačem, ale lze ji i našroubovat na aplikační pistoli. Upozornění: Neodstraňuje vytvrzenou PUR pěnu!

Rychle rozpouští nevytvrzenou pěnu, nezanechává lepivý film. Je multifunkční – s aplikátorem odstraňování zbytků PUR pěny ze znečištěných materiálů.

Specifikace:

  • Materiál: organická rozpouštědla
  • Aplikační teplota: +5 / +35°C
  • Rychlost působení: 5 – 30 sec
Čistič PUR pěny Den Braven 40410SL, 500ml

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.