Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Cilla Conway: Intuitivní tarot

Knihy naučná literatura

Cilla Conway: Intuitivní tarot

Hodnocení: 1x
  • 4

Dostává se vám do ruky nástroj, který má sílu tlumočit vám poselství vaší intuice. Většina pochodů v mysli probíhá bez naší vědomé, bdělé účasti. Pod tím, co si uvědomujeme na racionální úrovni, se skrývá mnohem větší hloubka. Mangala Billson ve své knize odhaluje, jak symboly tarotových karet působí na naši intuici ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89133
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Cilla Conway: Intuitivní tarot koupíte i tady

Specifikace Cilla Conway: Intuitivní tarot

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 186 Kč

Tarotové karty vám odkryjí tu vrstvu podvědomí, která je v dané době nejblíže k povrchu – není ještě zcela vědomá, ale je už velmi blízko; proto jste schopni ji pochopit a přijmout. Karty neříkají, zda je něco dobře nebo špatně. ... a dál?

Produkt Cilla Conway: Intuitivní tarot

Cilla Conway: Intuitivní tarot - parametry

Název produktu: Cilla Conway: Intuitivní tarot
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 186 Kč
Maximální cena: 578 Kč
Ušetríte až: 392 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dostává se vám do ruky nástroj, který má sílu tlumočit vám poselství vaší intuice. Většina pochodů v mysli probíhá bez naší vědomé, bdělé účasti. Pod tím, co si uvědomujeme na racionální úrovni, se skrývá mnohem větší hloubka. Mangala Billson ve své knize odhaluje, jak symboly tarotových karet působí na naši intuici a jak lze s jejich pomocí poznat skryté části mysli.

Tarotové karty vám odkryjí tu vrstvu nevědomí, která je v dané době nejblíže k povrchu - ještě není zcela vědomá, ale už je velmi blízko; proto jste schopni ji pochopit a přijmout. Karty neříkají, zda je něco dobře nebo špatně. Žádné názory, žádné soudy, pouhá fakta. Dívejte se do jejich zrcadla a prožívejte, co vidíte. Poselství, jež k vám připlouvá, dostane náhle podobu a vy pochopíte, že k vám protřednictvím tarotových karet promlouvá vaše intuice. Postupně navážete s každou kartou spojení na prožitkové úrovni, na úrovni ležící za vysvětlujícími výklady logiky.

Naučíte-li se vnímat život pomocí intuice, otevře se před vámi zcela nová dimenze bytí. Karty vám nikdy neodhalí víc, než jste v dané chvíli schopni přijmout. Možná někdy neukazují to, co byste chtěli vidět, ale určitě ukážou to, co jste připraveni vidět.

Neexistují špatné karty a neexistují ani žádné duševní a emocionální stavy, které jsou špatné. Považujeme-li něco za špatné, automaticky se toho chceme zbavit, což by znamenalo potlačit to do nevědomí. Potom možná tyto stavy nebudeme prožívat vědomě, obsah nevědomí však bude dál řídit naše chování a život. Pokud ovšem sami sobě dovolíme prožívat tyto situace bez posuzování jako součást lidského bytí, povedou nás na hlubší rovinu sebepřijetí, kde chápeme rozličné stavy prostě takové, jaké jsou: vnímáme je jako zkušenosti, které přišly a zase odejdou. Naše obavy a strach na sebe vezmou podobu vzrušení nebo dobrodružství. Pochopíme, že to byla v zásadě jen naše neochota přijmout a prožít určité skutečnosti, která nám působila utrpení. Tomuto zázraku se říká uvědomění.

Intuitivní tarot je úžasná kniha, která vás praktickým, a přesto velmi citlivým způsobem uvede do tajemství Crowleyho tarotu. Dostává se vám do ruky nástroj, který má sílu tlumočit vám poselství vaší intuice.

Autor: Mangala Billson

Nakladatelství: Fontána

Vazba: brožovaná

Formát: 250x145 mm

MM Odhalte moc svého tvořivého podvědomí. Pomocí působivých obrazů v tomto nanejvýš originálním balíčku karet Cilla Conwayová ukazuje, jak můžeme komunikovat se svým podvědomím, abychom rozvíjeli svou imaginaci a stali se intuitivnějšími. Soustřeďte se na vytaženou kartu, použijte Ciiliny poznámky jako vodítko a popište svět, který vidíte před sebou, tak živě, jak to jen půjde. Poté následujte její techniku rozmlouvání, která vám pomůže otevřít vaše tvořivé podvědomí. V knize je pro vás vynechané místo, kam můžete zaznamenávat své vlastní pohledy a osobní interpretace. Intuitivní tarot od Cilly Conwayové je více než jen další balíček karet: je to důmyslný nástroj pro vlastní rozvoj. Čím více s kartami pracujete, tím se stáv


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.