Chytré hodinky Amazfit T-Rex Pro modré
Chytré hodinky Amazfit T-Rex Pro modré

TOP 48
Chytré hodinky Amazfit T-Rex Pro modré

od 2 990 Kč
15 VOJENSKÝCH STANDARDNÍCH ZKOUŠEK (MIL-STD-810)Silný a spolehlivý design který odolává drsnému prostředí. Vojenská certifikace (MIL-STD-810G) vydaná americkým ministerstvem obrany. Prošlo 15-ti vojenskými předpisy. Vydrží extrémní teploty a podmínky (70°C horko/-40°C mráz/240 hodin vlhké teplo/96 hodin kontaktu se slanou vodou). 10 ATM VODOTĚSNOSTTyto hodinky jsou navrženy tak, aby vydržely všechny vaše aktivity, a mají certifikaci 10 ATM, což…
vmSHOP
Doprava zdarma Skladem
4 419 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Chytré hodinky Amazfit T-Rex Pro modré
Výrobce: Amazfit
Minimální cena: 2 990 Kč
Maximální cena: 4 714 Kč
Ušetříte až: 1 724 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

15 VOJENSKÝCH STANDARDNÍCH ZKOUŠEK (MIL-STD-810)

Silný a spolehlivý design který odolává drsnému prostředí. Vojenská certifikace (MIL-STD-810G) vydaná americkým ministerstvem obrany. Prošlo 15-ti vojenskými předpisy. Vydrží extrémní teploty a podmínky (70°C horko/-40°C mráz/240 hodin vlhké teplo/96 hodin kontaktu se slanou vodou).

10 ATM VODOTĚSNOST

Tyto hodinky jsou navrženy tak, aby vydržely všechny vaše aktivity, a mají certifikaci 10 ATM, což odpovídá hloubce vody 100 metrů.

Quad-GNSS

Vysoce precizní navigace, podporující 4 satelitní systémy (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo), díky kterým je určení pozice snadné i v náročném prostředí.

18-TI DENNÍ VÝDRŽ BATERIE

Ujděte více a nabíjejte méně s výdrží baterie až 18 dní. 18-ti denní výdrž baterie při běžném používání, až 9-ti denní výdrž při náročném využití.

100+ SPORTOVNÍCH REŽIMŮ

Zaznamenejte každý sport: podporuje 100+ sportovních režimů k přesnému hodnocení výkonu. Běh, běžecký pás, procházka, eliptický trenažér, lezení, turistika, lyže, cyklo-trenažér, plavání, fitness, atd.

VŠESTRANNÉ SLEDOVÁNÍ ZDRAVÍ

Měření SpO2, monitorování kvality spánku , systém hodnocení stavu PAI, monitorování srdeční frekvence a detekce stresu vám umožní držet krok s vaším zdravím.

DALŠÍ FUNKCE
  • Upozorní vás časovačem, stopkami, budíkem, na příchozí hovory, textové zprávy, aplikace, kalendáře a vlastní události.
  • Zkontrolujte předpověď počasí na celý týden přímo na zápěstí.
  • Sledujte své každodenní aktivity, počet kroků, spálených kalorií, vzdálenosti a aktivních hodin a buďte ještě aktivnější.
  • Snadno najděte svůj telefon pomocí funkce „Najít můj telefon“.
  • Upozorní vás, když jste byli neaktivní nebo seděli už příliš dlouho.
  • Ovládejte hudbu přes Bluetooth při cvičení, aniž byste museli vytáhnout telefon.
KOMPLEXNÍ PÉČE O ZDRAVÍ
  • BioTracker™ 2, druhá generace PPG optického senzoru od Huami, známého pro svou vysokou přesnost. Obsahuje pět biologických enginů (RealBeats™, OxygenBeats™, SomnusCare™, ExerSense™ a huami-PAI™), což z něj činí jeden z nejuniverzálnějších a nejpřesnějších senzorů, dosud vyrobených firmou Huami.
  • OxygenBeats™, AI analyzátor kyslíkových dat. Jeho přesnost činí 100% na rozdíl od konkurence, která se pohybuje kolem 90%. Přesnost je tak plně srovnatelná s lékařskými oxymetry.
  • SomnusCare™, AI analyzátor spánkových dat. Přesnost sběru spánkových dat se pohybuje kolem 80% a senzor je schopen zaznamenat i „šlofíky“ o délce kolem 25 minut. Ve spojení s dalšími daty jako je měření kyslíku v krvi, dokáží hodinky odhalit počátek závažných onemocnění, jako například spánková apnoe. Hodinky doporučí uživateli podniknout potřebné kroky.
  • ExerSense™, je AI engine k rozpoznání aktivity podle analýzy pohybu. Hodinky jsou díky němu schopné určit druh právě probíhající aktivity a tím zvýšit přesnost konverze dat na informace pro uživatele. V současné verzi umí ExerSense™ detekovat 19 různých ok

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.