Srovnání cen » Děti a maminky » Dětská vozítka » Dětská elektrická vozítka » Srovnání cen ChuChu Velké terénní auto pro dvě děti s DO

Dětská elektrická vozítka

ChuChu Velké terénní auto pro dvě děti s DO

Hodnocení: 1x
  • 4

Velké dvoumístné autíčko s dálkovým ovládáním a pohonem obou zadních kol o průměru 32 cm. Exkluzivní vzhled, 2 široké sedačky (2x 27 cm) a celkovým prostorem k sezení 64 cm.   Jízda je možná na pedál i dálkové ovládání. Při nesešlápnutém plynu nahrazuje tah motorů brzdu. 2 rychlosti vpřed a 2 rychlosti vzad (volba ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace ChuChu Velké terénní auto pro dvě děti s DO

Kategorie Dětská elektrická vozítka
Výrobce CHUCHU
Nejnižší cena 6 890 Kč

Velké dvoumístné autíčko s dálkovým ovládáním a pohonem obou zadních kol o průměru 32 cm. Exkluzivní vzhled, 2 široké sedačky (2x 27 cm) a celkovým prostorem k sezení 64 cm.   Jízda je možná na pedál i dálkové ovládání. Při nesešlápnutém plynu nahrazuje tah motorů brzdu. 2 rychlosti vpřed a 2 rychlosti vzad (volba přepínačem). Řazení vpřed / vzad se provádí řadící páčkou.   Při jízdě svítí / blikají přední světla, na volantu najdete klakson. Na přístrojové desce je funkční atrapa rádia - přepínač melodií a vstup » ... a dál?

Produkt ChuChu Velké terénní auto pro dvě děti s DO

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


ChuChu SUV BRUTUS

ChuChu SUV BRUTUS

od 4 690 Kč

ChuChu Audi S5

ChuChu Audi S5

od 4 749 Kč

ChuChu VW Touareg

ChuChu VW Touareg

od 7 390 Kč

ChuChu Velké terénní auto pro dvě děti s DO - parametry

Název produktu: ChuChu Velké terénní auto pro dvě děti s DO
Výrobce: CHUCHU
Minimální cena: 6 890 Kč
Maximální cena: 6 890 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Velké dvoumístné autíčko s dálkovým ovládáním a pohonem obou zadních kol o průměru 32 cm. Exkluzivní vzhled, 2 široké sedačky (2x 27 cm) a celkovým prostorem k sezení 64 cm.   Jízda je možná na pedál i dálkové ovládání. Při nesešlápnutém plynu nahrazuje tah motorů brzdu. 2 rychlosti vpřed a 2 rychlosti vzad (volba přepínačem). Řazení vpřed / vzad se provádí řadící páčkou.   Při jízdě svítí / blikají přední světla, na volantu najdete klakson. Na přístrojové desce je funkční atrapa rádia - přepínač melodií a vstup pro MP3.   Vozítko má celkem 2 sedačky. Každá z nich má šířku 27cm a hloubku 20cm. Opěradlo sedaček je široké 27cm a 26cm vysoké.   Samozřejmostí je bezpečnostní pás. Auto má 2 nezávislé bezpečnostní pásy. Rampa s přepínači mezi sedačkami má šíři 10cm.   Nabíječka: z 230V na 12V/ 1000mA, splňující normu CE, Emc.Čas nabíjení baterie: 8 až 12 hod při úplném vybití.Délka provozu při plném nabití: 1 až 2 hod.Dodatečné info: Zásuvka pro nabíječku je z bezpečnostního důvodu přístupná po vysunutí hrdla nádrže. Autíčko je odesíláno v balíku o rozměrech 140 x 82 x 42 cm a váze 35kg !!!


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.