Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Christoph Wahlen: 10 kroků k obchodnímu úspěchu

Knihy naučná literatura

Christoph Wahlen: 10 kroků k obchodnímu úspěchu

Hodnocení: 1x
  • 4

V knize získáte přesný a systematický popis metody, jak se stát ideálním finančním poradcem, obchodníkem nebo burzovním makléřem. Pomůže vám však k úspěchu také v ostatních profesích i v běžném životě. Po přečtení knihy pochopíte, jak funguje váš vlastní mozek a budete překvapeni tím, že si občas dělá, co chce. Je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
10 kroků k obchodnímu ú..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Christoph Wahlen: 10 kroků k obchodnímu úspěchu koupíte i tady

Specifikace Christoph Wahlen: 10 kroků k obchodnímu úspěchu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 74 Kč

V knize získáte přesný a systematický popis metody, jak se stát ideálním finančním poradcem, obchodníkem nebo burzovním makléřem. Pomůže vám však k úspěchu také v ostatních profesích i v běžném životě ... a dál?

Produkt Christoph Wahlen: 10 kroků k obchodnímu úspěchu

Christoph Wahlen: 10 kroků k obchodnímu úspěchu - parametry

Název produktu: Christoph Wahlen: 10 kroků k obchodnímu úspěchu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 224 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V knize získáte přesný a systematický popis metody, jak se stát ideálním finančním poradcem, obchodníkem nebo burzovním makléřem. Pomůže vám však k úspěchu také v ostatních profesích i v běžném životě. Po přečtení knihy pochopíte, jak funguje váš vlastní mozek a budete překvapeni tím, že si občas dělá, co chce. Je třeba mu porozumět. Vždyť každý někdy stane před nutností závažného rozhodnutí, které v tu chvíli vyžaduje dokonalou souhru mozku a jeho „majitele“, a jehož důsledky můžeme pociťovat po celý zbývající život. I pro tyto případy je kniha skvělým rádcem a průvodcem. Je psána srozumitelným jazykem a obsahuje konkrétní program deseti kroků výcvikového programu: 1. Schopnost koncentrace a imaginace - jak se soustředit a oživit představivost 2. Stanovení cíle – na základě ujasněných priorit 3. Diagnóza mentální síly – o co se mohu opřít i se zavřenýma očima 4. Zvyšování odolnosti vůči stresu 5. Umět vnímat negativní vlivy a účinně s nimi bojovat 6. Umět zpracovat nevědomé důsledky dřívějších neúspěchů 7. Jednání za hranicemi vlastního ega – niterné Já jako neutrální pozorovatel 8. Poznat a překonat sabotáž ve vlastním nitru – jak překonat věčné odkládání, vlastní pohodlnost, výmluvy 9. Modelování vlastního ideálu 10. Naladění osobnosti na úspěch – odstranit zápornou motivaci, tedy strach z neúspěchu   O autorovi Christoph D. Wahlen je mentálním koučem, spolupracujícím se špičkovými sportovci, manažery a obchodníky. Po studiu podnikové ekonomie na univerzitě v Trieru a absolvování programu MBA na Vanderbilt University založil několik firem a pracoval v marketingu a odbytu několika společností. Organizuje semináře a workshopy neuroekonomie a psychologické faktory obchodování. Zabývá se také behaviorálními financemi a praktickou aplikací mentálního tréninku. Vede internetové semináře věnované následujícím tématům: iracionalita mozku, mozek a peníze, mentální trénink a špičkové výkony v obchodu a sportu, překonání strachu a využití svých rezerv. Pravidelně přednáší pro správce podílových fondů a pracovníky investičních bank. Z obsahu Předmluva Předmluva ke 2. vydání 1. Úvod 1.1 Použijte metodu, která funguje! 1.2 Jak číst tuto knihu 2. Stavebnice vašeho obchodního úspěchu 2.1 Věnujte víc pozornosti svým myšlenkám 2.1.1 Poznej realitu: teorie versus praxe 2.1.2 Charakteristiky simulace 2.2 Poslání paradigmatu Homo economicus 2.3 Úkoly mozku 2.4 Osobnost – mentální síla jako faktor úspěchu 2.4.1 Kontrola impulzů a disciplína 2.4.2 Soustředění a vytrvalost 2.4.3 Vůle k úspěchu 2.4.4 Ego nebo úspěch 2.4.5 Flow a očekávání 2.4.6 Pozitivní kontrafaktické myšlení versus sebezničení 3. Neuroekonomie – jak funguje váš mozek 3.1 Znáte svůj mozek? 3.1.1 Struktura mozku 3.1.2 Zpracování informací – peníze a mozek 3.1.3 Emoce 3.2 Neoinstitucionalistika a behaviorální finance 3.2.1 Teorie očekávání 3.2.2 Praktické příklady behaviorálních financí 4. Sestavení tréninkového plánu pro úspěšného experta 4.1 Program o deseti krocích 4.1.1 1. krok: Schopnost soustředě


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.