Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Christian F. Schrey: Vyšetřování psa a kočky v obrazech

Knihy

Christian F. Schrey: Vyšetřování psa a kočky v obrazech

Hodnocení: 1x
  • 4

Překlad vynikající instruktivní didaktické publikace s 1510 dvojbarevnými ilustracemi a minimem textu přináší názorné a potřebné informace využitelné v každodenní veterinární praxi malých zvířat. Techniky a metody jsou systematicky probrány tak, aby umožnily čtenáři efektivní diagnostiku a léčbu (např. ekg, punkční ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757

Jaké má kniha
Vyšetřování psa a kočky..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Christian F. Schrey: Vyšetřování psa a kočky v obrazech

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 764 Kč

Publikace: Vyšetřování psa a kočky v obrazech - Schrey Christian F.. Překlad vynikající instruktivní didaktické publikace s 1510 dvojbarevnými ilustracemi a minimem textu přináší názorné a potřebné informace využitelné v každodenní veterinární praxi malých zvířat.Techniky a metody jsou systematicky probrány tak, aby umožnily čtenáři efektivní diagnostiku a léčbu (např. ekg, punkční techniky a další). Je zde podán návod na přístup ke zvířeti jak za fyziologických, tak patologických stavů.Publikace je potřebná » ... a dál?

Produkt Christian F. Schrey: Vyšetřování psa a kočky v obrazech

Christian F. Schrey: Vyšetřování psa a kočky v obrazech - parametry

Název produktu: Christian F. Schrey: Vyšetřování psa a kočky v obrazech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 764 Kč
Maximální cena: 773 Kč
Ušetríte až: 9 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Překlad vynikající instruktivní didaktické publikace s 1510 dvojbarevnými ilustracemi a minimem textu přináší názorné a potřebné informace využitelné v každodenní veterinární praxi malých zvířat. Techniky a metody jsou systematicky probrány tak, aby umožnily čtenáři efektivní diagnostiku a léčbu (např. ekg, punkční techniky a další). Je zde podán návod na přístup ke zvířeti jak za fyziologických, tak patologických stavů. Publikace je potřebná pro veterinární lékaře, jejich asistenty a studenty veterinární medicíny. Pro svoji originalitu byla publikace doporučena i vyučujícími Fakulty veterinárního lékařství Veterinární a farmaceutické univerzity Brno – předmluvu napsal prof. MVDr. Miroslav Svoboda, CSc. Z německého originálu "Christian F. Schrey: Untersuchungs- und Behandluhgsmethoden bei Hund und Katze", kterou vydalo nakladatelství Schattauer, přeložil MVDr. Roman Husník, Ph.D. Tato kniha, Vyšetřování psa a kočky v obrazech, předepisuje různé formy aplikace léků a návody na základní ošetření vašeho mazlíčka. Zaměřeno na psy a kočky. Vyšetřování psa a kočky v obr. - GRADA - Jazyk: CZ - 608 str. - ISBN: 978-80-247-3147-6 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.