CHRISTIAN DIOR Fahrenheit 200 ml

Hodnocení: 33x
  • 3.24242

Parfém CHRISTIAN DIOR Fahrenheit je perfektním dárkem pro moderního, harmonického a vyrovnaného muže. Jako oheň a led zde působí vůně santalového dřeva, fialkového akordu, cedrového dřeva, kůže, zimolezu, hlohu a mandarinky. Ve vaší mužné polovičce probudí dvě stránky - silnou, divokou a spontánní a stejně tak i křehkou, něžnou a láskyplnou. Nejenže budete tedy pokaždé příjemně překvapená, ale rozhodně se se svým milovaným nikdy nebudete nudit! ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.87938
Saloos Erotika - sprchový olej 125 ml

Saloos Erotika - sprchový olej 125 ml

  • 4

Kosmetika |

Sprchový olej - Celulinie jemně a účinně odstraňuje nečistoty, pokožku zpevňuje a vytváří na ní chrannou vrstvu, zabraňuje vysušování pokožky. Popis Při sprchování se odstraňuje směs nečistot a potu, kde se vytváří dobré prostředí pro růst bakterií a »

od 101 Kč

v 15 obchodech

Tomáš Kosačík: Břicháč Tom

Tomáš Kosačík: Břicháč Tom

Kniha Břicháč Tom Jak jsem zhubl 27 kg a jak můžete i VY! představují jednoduché recepty do 30 minut, které zbavily autora 33 cm v pase. Kniha ukazuje, že zhubnout může opravdu každý. Popis Kniha Břicháč Tom Jak jsem zhubl 27 kg a jak můžete i VY!odhaluje »

od 198 Kč

v 16 obchodech

Kneipp Kazeta olejů do koupele 3 x 20 ml

Kneipp Kazeta olejů do koupele 3 x 20 ml

  • 4

Kosmetika |

Bade-Set - Kazeta olejů do koupele obsahuje: 20 ml Olej do koupele Klidná mysl - pro celkové uvolnění - silice se v teplé lázni uvolňují, pronikají skrze kůži a dýchací cesty do organismu, kde blahodárně působí na tělesnou i duševní stránku - olejové »

od 124 Kč

v 8 obchodech

SALOOS Olej na masáž hráze 50ml

SALOOS Olej na masáž hráze 50ml

Přibližně 6 týdnů před očekávaným porodem doporučujeme k péči o tělo přidat pravidelnou masáž hráze, čímž nejlépe připravíte tkáň ke snadnému porodu. Chcete-li snížit riziko natržení, masírujte oblast hráze několikrát týdně 5 až 10 minut, nejlépe po »

od 98 Kč

v 38 obchodech

SALOOS Hydrofilní odličovací olej Levandule

SALOOS Hydrofilní odličovací olej Levandule

Hydrofilní odličovací olej - Levandule Balení: 50 ml Levandulová silice nabízí všestrannou péči o všechny typy pleti. Odličovací olej působí protizánětlivě, zklidňuje a dezinfikuje, jemně čistí zanícenou pokožku, tiší »

od 67 Kč

v 43 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.