Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Christa A. Tuczay: Požírači srdcí: Démonické zločiny v dunajské monarchii

Knihy naučná literatura

Christa A. Tuczay: Požírači srdcí: Démonické zločiny v dunajské monarchii

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Staré dobré časy nebyly vždy tak idylické, jak se někteří lidé domnívají. Epidemie, hlad a morové nákazy vylidnily celé kraje a vždycky se našli jedinci, kteří si chtěli usnadnit život tím, že uzavřou pakt s ďáblem. Tak vstoupili na evropskou scénu i nechvalně proslulí požírači srdcí, odporní „sérioví vrazi“, jak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.64286
skladem

Jaké má kniha
Požírači srdcí: Démonic..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Christa A. Tuczay: Požírači srdcí: Démonické zločiny v dunajské monarchii

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 99 Kč

Staré dobré časy nebyly vždy tak idylické, jak se někteří lidé domnívají. Epidemie, hlad a morové nákazy vylidnily celé kraje a vždycky se našli jedinci, kteří si chtěli usnadnit život tím, že uzavřou pakt s ďáblem. Tak vstoupili na evropskou scénu i nechvalně proslulí požírači srdcí, odporní sérioví vrazi, jak bychom je nazvali dnes. Věřili, že pozřením srdcí druhých lidí se stanou neviditelnými. Jiná individua, například hraběnka Alžběta Báthoryová, soustředila svou zločineckou energii na nevinné děti. Vrchnost » ... a dál?

Produkt Christa A. Tuczay: Požírači srdcí: Démonické zločiny v dunajské monarchii

Christa A. Tuczay: Požírači srdcí: Démonické zločiny v dunajské monarchii - parametry

Název produktu: Christa A. Tuczay: Požírači srdcí: Démonické zločiny v dunajské monarchii
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 99 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Staré dobré časy nebyly vždy tak idylické, jak se někteří lidé domnívají. Epidemie, hlad a morové nákazy vylidnily celé kraje a vždycky se našli jedinci, kteří si chtěli usnadnit život tím, že uzavřou pakt s ďáblem. Tak vstoupili na evropskou scénu i nechvalně proslulí požírači srdcí, odporní „sérioví vrazi“, jak bychom je nazvali dnes. Věřili, že pozřením srdcí druhých lidí se stanou neviditelnými. Jiná individua, například hraběnka Alžběta Báthoryová, soustředila svou zločineckou energii na nevinné děti. Vrchnost reagovala na tyto excesy pronásledováním a soudními procesy. Co to bylo za lidi? Rituální vrazi? Geniální zločinci? Nebo pouhé figurky využívané zmíněnou vrchností k cílené propagandě? Tato kniha vám nabízí jedinečnou sbírku fascinujících případů, které tvoří jakousi démonologii dunajské monarchie. V předmluvě známý kriminalista-biolog Mark Benecke uvádí několik případů ze současnosti, které vzbudily značnou pozornost u odborníků i laické veřejnosti.. Publikace: Požírači srdcí - Démonické zločiny v dunajské monarchii - Christa A. Tuczay. V jakési démonologii dunajské monarchie představuje autorka ověřené a historicky doložené příběhy o požíračích srdcí, „nestydatých ženách“, jako byla třeba nechvalně proslulá hraběnka Alžběta Báthoryová, a o mnoha dalších takzvaných „geniálních zločincích“, kteří byli vrchností stejně často stíháni jako využíváni k propagačním účelům. Publikace: Požírači srdcí - Démonické zločiny v dunajské monarchii - Christa A. Tuczay. Christa A. TuczayKnižní klub 2010Kniha, čeština, 176 stranDémonické zločiny v dunajské monarchii


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.