MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Chris Riddell: Ada a myší strašidlo

Knihy pro děti a mládež

Chris Riddell: Ada a myší strašidlo

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788024246413

Ada a myší strašidlo - Chris Riddell Ada Hrůzová, jediné dítě Lorda Hrůzy, žije s tatínkem v rozlehlém Hrůzohradě. Lord Hrůza je přesvědčen, že děti mají být slyšet, ale ne vidět, a tak musí Ada celý den dupat po chodbách ve velkých, těžkých botách. Ada se cítí osamělá, a tak se zaraduje, když se jednoho dne v hradě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73893

Jaké má kniha
Ada a myší strašidlo
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Chris Riddell: Ada a myší strašidlo

Specifikace Chris Riddell: Ada a myší strašidlo

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 207 Kč

Ada Hrůzová, jediné dítě Lorda Hrůzy, žije s tatínkem v rozlehlém Hrůzohradě. Lord Hrůza je přesvědčen, že děti mají být slyšet, ale ne vidět, a tak musí Ada celý den dupat po chodbách ve velkých, těžkých botách. Ada se cítí osamělá, a tak se zaraduje, když se jednoho dne v hradě objeví Emily a William Bebíčkovi, děti slavného vynálezce. Společně s myším strašidýlkem Ismaelem musí zmařit tajné plány odpudivého hajného Zlověstníka, dřív než bude pozdě! Nádherně ilustrovaný napínavý strašidelný příběh pro děti, plný » ... a dál?

Produkt Chris Riddell: Ada a myší strašidlo

Chris Riddell: Ada a myší strašidlo - parametry

Název produktu: Chris Riddell: Ada a myší strašidlo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 207 Kč
Maximální cena: 232 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ada a myší strašidlo - Chris Riddell Ada Hrůzová, jediné dítě Lorda Hrůzy, žije s tatínkem v rozlehlém Hrůzohradě. Lord Hrůza je přesvědčen, že děti mají být slyšet, ale ne vidět, a tak musí Ada celý den dupat po chodbách ve velkých, těžkých botách. Ada se cítí osamělá, a tak se zaraduje, když se jednoho dne v hradě objeví Emily a William Bebíčkovi, děti slavného vynálezce. Společně s myším strašidýlkem Ismaelem musí zmařit tajné plány odpudivého hajného Zlověstníka, dřív než bude pozdě!Nádherně ilustrovaný napínavý strašidelný příběh pro děti, plný slovních hříček, bláznivých nápadů a originálních jinotajů, v nejlepším britském duchu! z kategorie Knihy | Literatura pro děti a mládež | Knihy pro školáky | Příběhy pro děti | Světové příběhy pro děti od Knižní klub naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Chris Riddell: Ada a myší strašidlo

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.