Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Chris McNab, Will Fower: Encyklopedie bojových technik

Knihy naučná literatura

Chris McNab, Will Fower: Encyklopedie bojových technik

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Encyklopedie bojových technik - zbraně pro boj zblízka,boj muže proti muže... - McNab;Fowler. Rozbor nejdůležitějších bojových postupů, kterým se učí vojáci pravidelných armád i speciálních jednotek. Podrobný popis 50 různých technik, včetně boje s nožem, použití útočné pušky, pastí, odstřelovačství, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89159
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Chris McNab, Will Fower: Encyklopedie bojových technik koupíte i tady

Specifikace Chris McNab, Will Fower: Encyklopedie bojových technik

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 295 Kč

Rozbor nejdůležitějších bojových postupů. kterým se učí vojáci pravidelných armád i speciálních jednotek. Podrobný postup 50 různých technik, včetně boje s nožem, použití útočné pušky, pastí, odstřelovačství, výsadkářství a stopování. ... a dál?

Produkt Chris McNab, Will Fower: Encyklopedie bojových technik

Chris McNab, Will Fower: Encyklopedie bojových technik - parametry

Název produktu: Chris McNab, Will Fower: Encyklopedie bojových technik
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 295 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 204 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Encyklopedie bojových technik - zbraně pro boj zblízka,boj muže proti muže... - McNab;Fowler. Rozbor nejdůležitějších bojových postupů, kterým se učí vojáci pravidelných armád i speciálních jednotek. Podrobný popis 50 různých technik, včetně boje s nožem, použití útočné pušky, pastí, odstřelovačství, výsadkářství a stopování. Příklady bojových akcí z dávných i nedávných dějin vojenství. Přes 200 černobílých kreseb, schémat a fotografií. Encyklopedie bojových technik čtenáře seznamuje s aspekty boje moderních pozemních, především pěchotních jednotek. Pozornost je věnována širokému spektru činností, na které jsou vojáci v poli připravováni, a zbraním a dalším nástrojům, s nimiž bojují, ručními granáty a útočnými puškami počínaje a využitím blízké letecké podpory a dělostřelecké palby konče. Přiblíženy jsou také činnosti speciálních jednotek. Jejich úkoly zahrnují operace na záchranu rukojmích, tajné pronikání na území nepřítele, malé vyloďovací operace a další akce, na které nejsou konvenční vojenské jednotky připraveny. Samostatná kapitola je zasvěcena boji v obtížných klimatických a terénních podmínkách. Kniha čtenáři poskytuje aktuální informace o moderních vojenských doktrínách, praktických bojových zkušenostech z poslední doby a bojových postupech jednotlivců i celých bojových útvarů. Výklad zpestřují příklady bojů z minulosti a události, které měly velký vliv na současnou podobu vojenské teorie a praxe. Encyklopedie bojových technik představuje podrobnou příručku o současných bojových postupech pěchotního vojska. Čtenáři poskytuje ucelenou představu o dění na současných bojištích. Publikace: Encyklopedie bojových technik - zbraně pro boj zblízka,boj muže proti muže... - McNab;Fowler. NAŠE VOJSKO - Jazyk: CZ - 256 str. - ISBN: 80-206-0845-1 - Kniha NAŠE VOJSKO 2007Kniha, čeština, 256 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.