Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Chris Evans: Temnota kovaná v ohni

Próza - beletrie

Chris Evans: Temnota kovaná v ohni

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Chris Evans, Temnota kovaná v ohni je první knihou fantasy série Železní elfové. Je to románový debut, jehož autorem je Chris Evans . Setkáme se zde s elfy, tvrdými bojovníky, kteří jsou přitahováni ohněm a nenávidí les, jak dokazuje Přísaha krve: Nebojíme se plamene, přestože nás spaluje, Nebojíme se ohně, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Temnota kovaná v ohni
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Chris Evans: Temnota kovaná v ohni koupíte i tady

Specifikace Chris Evans: Temnota kovaná v ohni

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 90 Kč

Temnota kovaná v ohni nás zavádí do nelítostného světa luků a mečů, mušket a kanónů, magie a intrik – do Impéria balancujícího na pokraji války. V tomto světě je Konowa Rychlý Drak, bývalý velitel ... a dál?

Produkt Chris Evans: Temnota kovaná v ohni

Chris Evans: Temnota kovaná v ohni - parametry

Název produktu: Chris Evans: Temnota kovaná v ohni
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 90 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 179 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Chris Evans, Temnota kovaná v ohni je první knihou fantasy série Železní elfové. Je to románový debut, jehož autorem je Chris Evans . Setkáme se zde s elfy, tvrdými bojovníky, kteří jsou přitahováni ohněm a nenávidí les, jak dokazuje Přísaha krve: Nebojíme se plamene, přestože nás spaluje, Nebojíme se ohně, přestože nás pohlcuje, A nebojíme se jeho jasu, Ačkoliv odhaluje temnotu našich duší, Protože v něm spočívá naše síla. Temnota kovaná v ohni nás zavede do nelítostného světa luků, šípů, mečů, intrik, do Impéria, které balancuje na pokraji války. Bývalý velitel Imperiálních jednotek Železných elfů Konowa Rychlý Drak je v tomto světě považován za zcela neobyčejného. Nemá rád stromy a více než luku a meči věří své mušketě. Od narození byl ocejchován znamením Stínové vládkyně a stal se mezi svým lidem vyvržencem. Poté, co zavraždil místokrále a byl odsouzen válečným soudem, byl vyhoštěn na místo, které ze všeho nejvíce nenáviděl. V nemilosti byl uvržen do lesa. Urozená dcera elfkynanského guvernéra Visyna Tekoy, která je velmi svůdná a zároveň záhadná, Konowu v nebezpečné divočině vyhledá a předá mu královský výnos, který umožní, aby jako důstojník Imperiální armády mohl pokračovat ve svém úkolu. Padající Červená hvězda, která na dlouhou dobu zmizela ze země, nyní zvěstuje návrat magie. Konowovi se naskýtá šance na vykoupení. I přesto, že to vypadá jako sebevražedná mise. Vojáci, které dostává Konowa, však nejsou takoví, jaké by čekal. A co je nejhorší? Jeho hlavním protivníkem v nebezpečně honbě za Hvězdou je Stínová vládkyně. Je to legendární elfí čarodějnice a její intriky vedou k absolutní moci a nadvládě. Rozšiřují se hlouběji, než by si Konowa dokázal kdy představit. Trilogie Železní elfové byla přeložena do francouzštiny, němčiny, japonštiny, ruštiny a češtiny. Chris Evans je kanadský spisovatel, vojenský historik, editor publicistických knih. Nyní žije v New Yorku. Pracuje jako odborný redaktor v rámci vydavatelství Stackpole Books, specializuje se na vojenství a jeho historii. Druh sortimentu : Kniha, Temnota kovaná v ohni, Jazyk : Čeština, Počet stran : 320 Temnota kovaná v ohni nás zavádí do nelítostného světa luků a mečů, mušket a kanónů, magie a intrik – do Impéria balancujícího na pokraji války.

V tomto světě je Konowa Rychlý Drak, bývalý velitel Imperiálních jednotek Železných elfů, považován za výjimečnou bytost. S výjimečným osudem – vražda místokrále, válečný soud, a nakonec vyhnanství do lesa – na místo, které nenávidí ze všeho nejvíce.

Nyní pouze touží zůstat sám se svým utrpením… Jenže pro Konowu nic tak jednoduchého neexistuje. Záhadná a svůdná dcera elfkynanského guvernéra jej vyhledá v nebezpečné divočině, aby mu předala královský výnos, kterým je povolán opět do služby.

Na východě zvěstuje padající Červená Hvězda návrat magie, která na dlouhou dobu ze země zmizela. Pro Konowu to je šance na vykoupení – navzdory tomu, že jde pravděpodobně o beznadějnou, sebevražednou misi. Mimo jiné i pro to


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.