Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Chemie 9 - Pracovní sešit

Učebnice/Odborná literatura

Chemie 9 - Pracovní sešit

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Obsah učiva Řazení kapitol učebnic je netradiční a k výrazné změně dochází také ve strukturaci učiva chemie. Snahou autorů je stírat (a především vůbec nevytvářet) hranice mezi anorganickou a organickou chemií a vycházet od dějů, které jsou žákům blízké a známé, k dějům, které vnímají abstraktněji. Značný důraz je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Chemie 9 - Pracovní sešit
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Chemie 9 - Pracovní sešit koupíte i tady

Specifikace Chemie 9 - Pracovní sešit

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 67 Kč

Pracovní sešit je vhodným a užitečným doplňkem učebnice. Je strukturován a koncipován tak, aby po vyřešení úkolů sloužil jako zápis z vyučovací hodiny. Součástí sešitu je vyjímatelný přehled učiva. ... a dál?

Produkt Chemie 9 - Pracovní sešit

Chemie 9 - Pracovní sešit - parametry

Název produktu: Chemie 9 - Pracovní sešit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 67 Kč
Maximální cena: 117 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Obsah učiva Řazení kapitol učebnic je netradiční a k výrazné změně dochází také ve strukturaci učiva chemie. Snahou autorů je stírat (a především vůbec nevytvářet) hranice mezi anorganickou a organickou chemií a vycházet od dějů, které jsou žákům blízké a známé, k dějům, které vnímají abstraktněji. Značný důraz je věnován vztahu chemie a životního prostředí v souvislosti s ekologickou výchovou a trvale udržitelným rozvojem. V učebnici pro 9. ročník se věnujeme také zásadám správného jednání v případě mimořádných událostí (havárie, požár, úniky nebezpečných látek). Učebnice obsahují dvanáct návodů na laboratorní cvičení k šesti tematickým celkům (vždy ve dvou variantách). Publikace: Chemie 9 pro ZŠ a VG PS - Šmídl Milan;Doulík Pavel;Škoda Jiří. Pracovní sešit Jednotlivé stránky slouží jako zápisky

z vyučovací hodiny. Žáci si zapisují svá pozorování, průběhy

a výsledky pokusů, doplňují údaje z chemických tabulek

či zápisy chemických rovnic. V součinnosti s učebnicí se

tak pracovní sešit stává vynikajícím pomocníkem žáka, kterému

významně usnadňuje orientaci v učivu a také napomáhá

k efektivnějšímu osvojení učiva. Dalším doplňkem pracovního

sešitu je Souhrnný přehled učiva z učebnice, pro kterou je

určen. Publikace: Chemie 9 pro ZŠ a VG PS - Šmídl Milan;Doulík Pavel;Škoda Jiří. Chemie 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia - pracovní sešit - kolektiv autorů. Chemie 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia - pracovní sešit - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Pracovní sešit je vhodným a užitečným doplňkem učebnice. Je strukturován a koncipován tak, aby po vyřešení úkolů sloužil jako zápis z vyučovací hodiny. Součástí sešitu je vyjímatelný přehled učiva. Chemie 9 Pracovní sešit - Pracovní sešit - FRAUS - Jazyk: CZ - 80 str. - ISBN: 80-7238-586-0 - Kniha Podtitul: Pracovní sešitISBN: 80-7238-586-0Počet stran: 80Rozměry: 280,0 x 210,0 x 0,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.