Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen CHBECK BIBLIOGRAPHIA IURIS ROMANI CRIMINALIS. BIBLIOGRAPHY OF ROMAN CRIMINAL LAW (+ CD)

Knihy

CHBECK BIBLIOGRAPHIA IURIS ROMANI CRIMINALIS. BIBLIOGRAPHY OF ROMAN CRIMINAL LAW (+ CD)

Hodnocení: 1x
  • 4

Bibliografie římského trestního práva představuje souhrn výsledků vědecké práce mnoha generací odborníků z celého světa, věnujících se otázkám spojeným s trestním právem ve starověkém Římě. Obsahuje více než 8 000 bibliografických položek zachycujících nejen knižní zpracování této problematiky, ale také články v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace CHBECK BIBLIOGRAPHIA IURIS ROMANI CRIMINALIS. BIBLIOGRAPHY OF ROMAN CRIMINAL LAW (+ CD)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 884 Kč

Publikace: Bibliographia Iuris Romani Criminalis - Skřejpek Michal. Publikace představuje souhrn výsledků vědecké práce mnoha generací odborníků z celého světa, věnujících se otázkám spojeným s trestním právem ve starověkém Římě. Obsahuje více než 8 000 bibliografických položek zachycujících nejen knižní zpracování této problematiky, ale také články v odborných časopisech, konferenční sborníky, pocty věnované významným představitelům právní romanistiky, hesla ve slovnících a encyklopediích, ale rovněž disertační » ... a dál?

Produkt CHBECK BIBLIOGRAPHIA IURIS ROMANI CRIMINALIS. BIBLIOGRAPHY OF ROMAN CRIMINAL LAW (+ CD)

CHBECK BIBLIOGRAPHIA IURIS ROMANI CRIMINALIS. BIBLIOGRAPHY OF ROMAN CRIMINAL LAW (+ CD) - parametry

Název produktu: CHBECK BIBLIOGRAPHIA IURIS ROMANI CRIMINALIS. BIBLIOGRAPHY OF ROMAN CRIMINAL LAW (+ CD)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 884 Kč
Maximální cena: 884 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bibliografie římského trestního práva představuje souhrn výsledků vědecké práce mnoha generací odborníků z celého světa, věnujících se otázkám spojeným s trestním právem ve starověkém Římě. Obsahuje více než 8 000 bibliografických položek zachycujících nejen knižní zpracování této problematiky, ale také články v odborných časopisech, konferenční sborníky, pocty věnované významným představitelům právní romanistiky, hesla ve slovnících a encyklopediích, ale rovněž disertační práce a recenze. Zahrnuty jsou do ní práce počínaje 18. stoletím a dovedena je až do současnosti. Tato bibliografie obsahuje práce věnované římskému trestnímu právu od královské doby, přes období republiky, až po vládu císaře Justiniána. Řazení údajů vychází z okruhů, které jsou v nich zpracovány, např. jednotlivých trestných činů, procesních institutů atp. Jedná se o první zpracování této záležitosti v celosvětovém kontextu a její autor, profesor římského práva na Karlově Univerzitě, tak vyplnil mezeru, která v současném shrnutí výsledků této problematiky dosud existovala.Nedílnou součástí knihy je CD-ROM, který obsahuje všechny položky nacházející se v tištěné verzi v elektronické podobě, jež umožňuje pracovat s bibliografickými údaji pomocí prohledávacího softwaru. Vyhledávat je tak možné podle nejrůznějších kritérií: podle jmen autorů, typu práce, období nebo roku vydání či jazyka, v němž byla práce publikována, a to také v jejich vzájemné kombinaci.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.