Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Charif Bahbouh, Jiří Fleissig: Čtyři města

Knihy

Charif Bahbouh, Jiří Fleissig: Čtyři města

Hodnocení: 0x
  • 4

Čtyři města - Bahbouh Charif, Jiří Fleissig Kniha je věnována čtyřem historicky nejvýznamějším městům na území Saúdské Arábie. Mekce, Medíně, Rijádu a Džiddě. Jsou to města, která vždy hrála významnou roli při rozvoji kultury a obchodu v arabském světě. Tato knížka je další z řady titulů o slavných městech, které již ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Jaké má kniha
Čtyři města
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Charif Bahbouh, Jiří Fleissig: Čtyři města koupíte i tady

Specifikace Charif Bahbouh, Jiří Fleissig: Čtyři města

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 120 Kč

Čtyři města - Bahbouh Charif, Jiří Fleissig Kniha je věnována čtyřem historicky nejvýznamějším městům na území Saúdské Arábie. Mekce, Medíně, Rijádu a Džiddě. Jsou to města, která vždy hrála významnou roli při rozvoji kultury a obchodu v arabském světě. Tato knížka je další z řady titulů o slavných městech, které již v nakladatelství Dar Ibn Rushd vyšly. Jsou to například Tajemné uličky Indie, V ulicích starého Damašku, Qajruwán, ale patří sem i knížka Praha-průvodce městem, která je kompletně v arabštině, včetně » ... a dál?

Produkt Charif Bahbouh, Jiří Fleissig: Čtyři města

Charif Bahbouh, Jiří Fleissig: Čtyři města - parametry

Název produktu: Charif Bahbouh, Jiří Fleissig: Čtyři města
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 120 Kč
Maximální cena: 167 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čtyři města - Bahbouh Charif, Jiří Fleissig Kniha je věnována čtyřem historicky nejvýznamějším městům na území Saúdské Arábie. Mekce, Medíně, Rijádu a Džiddě. Jsou to města, která vždy hrála významnou roli při rozvoji kultury a obchodu v arabském světě. Tato knížka je další z řady titulů o slavných městech, které již v nakladatelství Dar Ibn Rushd vyšly. Jsou to například Tajemné uličky Indie, V ulicích starého Damašku, Qajruwán, ale patří sem i knížka Praha-průvodce městem, která je kompletně v arabštině, včetně kresleného plánu centra Prahy. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Dějiny/Historie | Moderní dějiny (19. – 20. století) | Ostatní světové dějiny od Dar Ibn Rushd naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.