Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky pro ženy » Srovnání cen CHAMOMILLA TEVA roztok 100 ml

Léky pro ženy

CHAMOMILLA TEVA roztok 100 ml

Hodnocení: 5x
  • 4

Tradiční rostlinný léčivý přípravek (tekutý extrakt heřmánku pravého). Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE CHAMOMILLA TEVA (Matricarie extractum fluidum) Perorální roztok (roztok k vnitřnímu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? CHAMOMILLA TEVA roztok 100 ml koupíte i tady

Specifikace CHAMOMILLA TEVA roztok 100 ml

Kategorie Léky pro ženy
Výrobce IVAX PHARMACEUTICALS
Nejnižší cena 118 Kč

Chamomilla-Ivax je tekutý extrakt heřmánku pravého, který při vnitřním podání má mírný protikřečový účinek na trávicí ústrojí. Přípravek rovněž působí proti plynatosti a podporuje pocení. Při zevním podání má účinek protizánětlivý, protimikrobiální a cévy stahující účinek. ... a dál?

Produkt CHAMOMILLA TEVA roztok 100 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


CHAMOMILLA TEVA roztok 100 ml - parametry

Název produktu: CHAMOMILLA TEVA roztok 100 ml
Výrobce: IVAX PHARMACEUTICALS
Minimální cena: 118 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tradiční rostlinný léčivý přípravek (tekutý extrakt heřmánku pravého). Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE CHAMOMILLA TEVA (Matricarie extractum fluidum) Perorální roztok (roztok k vnitřnímu užití) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek CHAMOMILLA TEVA musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je CHAMOMILLA TEVA k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek CHAMOMILLA TEVA používat Jak se CHAMOMILLA TEVA používá Možné nežádoucí účinky Jak přípravek CHAMOMILLA TEVA uchovávat Další informace 1. CO JE CHAMOMILLA TEVA A K ČEMU SE POUŽÍVÁ CHAMOMILLA TEVA je tekutý extrakt heřmánku pravého, který má při vnitřním podání mírný protikřečový účinek na trávicí ústrojí. Působí rovněž proti plynatosti. Při zevním podání má účinek protizánětlivý, protimikrobiální a cévy stahující účinek. Přípravek CHAMOMILLA TEVA je tradiční rostlinný léčivý přípravek, který se užívá vnitřně při mírných žaludečních a střevních obtížích provázených pocitem plnosti, (nevolností, plynatostí, nadýmáním a napětím v břiše. Zevně se přípravek používá ke koupelím, obkladům a ke kloktání u zánětlivých onemocnění postihující sliznice a kůži jako jsou záněty v dutině ústní, záněty dásní, záněty hltanu, hemoroidy, ekzémy v okolí konečníku, svědivá kožní onemocnění a k podpoře hojení ran. Přípravek mohou používat dospělí, mladiství a děti od 4 let. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK CHAMOMILLA TEVA POUŽÍVAT Nepoužívejte přípravek CHAMOMILLA TEVA jestliže jste přecitlivělý(á) alergický(á) na heřmánek nebo jiné rostliny z čeledi hvězdnicovitých (Asteraceae) (např. pelyněk černobýl). jestliže jste přecitlivělý(á) alergický(á) na kteroukoli pomocnou látku tohoto přípravku jestliže trpíte epilepsií u dětí mladších 4 let Zvláštní opatrnosti při použití přípravku CHAMOMILLA TEVA je zapotřebí Při častém vnějším používání (ke kloktání, k obkladům a koupelím) může dojít k vysušování a dráždění kůže. Pacienti trpící alkoholismem, s jaterním onemocněním, mozkovým onemocněním, poraněním mozku, a rovněž děti, těhotné a kojící ženy by se před zahájením užívání přípravku měli poradit s léka


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.