Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Chalíl Džibrán: Zvěstovatel

Knihy

Chalíl Džibrán: Zvěstovatel

Hodnocení: 1x
  • 4

Duchovně poetické texty slavného libanonského autora. „Jsi zvěstovatel sebe sama a věže, kterés’ vystavěl, nejsou než základy tvého většího Já. A toto Já bude též toliko základem. I já jen zvěstuji sám sebe, neboť stíny, jež se přede mnou dlouží za úsvitu, shromáždí se u mých nohou v hodině polední. A jiný úsvit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Zvěstovatel
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Chalíl Džibrán: Zvěstovatel koupíte i tady

Specifikace Chalíl Džibrán: Zvěstovatel

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 52 Kč

„Jsi zvěstovatel sebe sama a věže, kterés’ vystavěl, nejsou než základy tvého většího Já. A toto Já bude též toliko základem. I já jen zvěstuji sám sebe, neboť stíny, jež se přede mnou dlouží za úsvit ... a dál?

Produkt Chalíl Džibrán: Zvěstovatel

Chalíl Džibrán: Zvěstovatel - parametry

Název produktu: Chalíl Džibrán: Zvěstovatel
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 52 Kč
Maximální cena: 144 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Duchovně poetické texty slavného libanonského autora. „Jsi zvěstovatel sebe sama a věže, kterés’ vystavěl, nejsou než základy tvého většího Já. A toto Já bude též toliko základem. I já jen zvěstuji sám sebe, neboť stíny, jež se přede mnou dlouží za úsvitu, shromáždí se u mých nohou v hodině polední. A jiný úsvit vrhne přede mne nový stín, a také on bude o polednách posbírán. Vždy jsme byli sami sobě zvěstovateli, a vždy i budeme. Vše, co jsme shromáždili a co ještě shromáždíme, to vše bude jen símě polí dosud nezoraných. My sami jsme pole i oráč, sběrač i sklizeň.“ (Z úvodního textu knihy) Zvěstovatel patří k raným dílům libanonského básníka a malíře Chalíla Džibrána, autora světoznámého Proroka. V pětadvaceti krátkých aforismech a podobenstvích opět potkáváme jeho nezaměnitelný rukopis, v němž se poeticko-mystické tóny snoubí s kritickými šlehy. Jeho stále se opakující témata lásky, pravého přátelství a přírodní harmonie tryskají ze samotného Života. O to nesmiřitelnější je vůči všemu, co proud tohoto čirého Života kalí. Publikace: Zvěstovatel - Chalíl Džibrán. Duchovně poetické texty slavného libanonského autora. Publikace: Zvěstovatel - Chalíl Džibrán. Chalíl DžibránVyšehrad 2013, edice HarmonieKniha, čeština, 80 stranDuchovně poetické texty slavného libanonského autora


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.