Čestmír Nevrlý, Giorgio Urbano da Cechia: Deník Baltazara Iks
Čestmír Nevrlý, Giorgio Urbano da Cechia: Deník Baltazara Iks

Čestmír Nevrlý, Giorgio Urbano da Cechia: Deník Baltazara Iks

od 26 Kč
Publikace: Deník Baltazara Iks - Z podzemí mezi lidi - Giorgio Urbano da Cechia;Čestmír Nevrlý. Odnepaměti kolují mezi lidmi legendy o bájné říši, ukryté hluboko v podzemí, kdesi uvnitř země. Podle těchto mýtů jsou obrovské dutiny obývány zvláštní lidskou rasou, jejíž historie se začala datovat již před více jak šedesáti tisíci lety. Informace o životě v podzemní říši jsou zahalena hlubokým tajemstvím, a pokud se k nám přeci jen některé dostanou…
Eshop.knihydobrovsky.cz
Doprava zdarma Skladem
26 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Čestmír Nevrlý, Giorgio Urbano da Cechia: Deník Baltazara Iks
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 26 Kč
Maximální cena: 268 Kč
Ušetříte až: 242 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Publikace: Deník Baltazara Iks - Z podzemí mezi lidi - Giorgio Urbano da Cechia;Čestmír Nevrlý. Odnepaměti kolují mezi lidmi legendy o bájné říši, ukryté hluboko v podzemí, kdesi uvnitř země. Podle těchto mýtů jsou obrovské dutiny obývány zvláštní lidskou rasou, jejíž historie se začala datovat již před více jak šedesáti tisíci lety. Informace o životě v podzemní říši jsou zahalena hlubokým tajemstvím, a pokud se k nám přeci jen některé dostanou, bývají obvykle velmi kusé a jsou tak neuvěřitelné, že je zaregistrují snad jen bláhoví snílci. Vědci dosud odmítali spekulovat o pravdivosti podobných zpráv. Průlom nastává až ve chvíli, kdy autoři této knihy podali pravdivou zprávu o životě v říši Přízraků. Svědectví italského vědce s českými kořeny a jeho kolegy odborného ilustrátora, je šokujícím odhalením života hluboko pod zemí, kam denní světlo nemá šanci nikdy dopadnout... Publikace: Deník Baltazara Iks - Z podzemí mezi lidi - Giorgio Urbano da Cechia;Čestmír Nevrlý. Matematické, fyzikálne a chemické tabuľky pre stredné školy Matematické, fyzikálne a chemické tabuľky pre stredné školy sú praktickou pomôckou, bez ktorej sa nezaobíde žiadny študent. Ottovo nakladateľstvo zvolilo nový prístup a prichádza s prvými farebnými tabuľkami. Výhodou použitia farieb je veľmi prehľadné členenie a jednoduchá orientácia. V porovnaní s inými tabuľkami je do tejto publikácie navyše zaradená aj farebná periodická tabuľka prvkov či mapa sveta s vyznačenými časovými pásmami. Okrem štandardných tabuliek tu nájdete aj ďalšie, rozširujúce tabuľky s užitočnými údajmi. Veľký prehľad vzorcov dopĺňajú farebné ilustrácie. Tabuľky boli zostavené s maximálnym ohľadom na praktickosť a jednoduché vyhľadávanie potrebných údajov. z kategorie Knihy | Cizojazyčná literatura | Knihy ve slovenštině od Ottovo nakladateľstvo naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Deník Baltazara Iks

Kniha s hlubokým tajemstvím podzemní říše.

Holky a kluci budou přeneseni hluboko pod zem do říše Přízraků. Spekulace o tom, že takový svět vůbec existuje, podal italský vědec s českými kořeny. Mýty o obrovských podzemních prostorech obývaných lidskou rasou se šířili od nepaměti. Mnohé z takového života bylo a je stále zahaleno mmnohým tajemnstvím. Co neuvěřitelného italský vědec potvrdil, se děti dočtou v této knize.

Kupte chlapcům deník Baltazara!

Autor: Giu Gedda; Marie-Pierre Moineová

Počet stran: 200 Formát: 14,8 x 21,1 x 1,8 mm Vazba: pevná bez přebalu lesklá Ottovo nakladatelství

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.