Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Čestmír Neoral, Tomáš Bohanes: Biopsie sentinelové uzliny

Učebnice/Odborná literatura

Čestmír Neoral, Tomáš Bohanes: Biopsie sentinelové uzliny

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Dominantní metodou současné onkochirurgie v oblasti solidních nádorů je jejich kompletní chirurgické odstranění. Operační metody jsou detailně propracované a standardizované. Současně s tím se chirurgie neustále vyvíjí, zkvalitňuje a využívá všech možností, které vedou k co nejmenšímu poškození pacienta. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Čestmír Neoral, Tomáš Bohanes: Biopsie sentinelové uzliny koupíte i tady

Specifikace Čestmír Neoral, Tomáš Bohanes: Biopsie sentinelové uzliny

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 333 Kč

Dominantní metodou současné onkochirurgie v oblasti solidních nádorů je jejich kompletní chirurgické odstranění. Operační metody jsou detailně propracované a standardizované. Současně s tím se chir ... a dál?

Produkt Čestmír Neoral, Tomáš Bohanes: Biopsie sentinelové uzliny

Čestmír Neoral, Tomáš Bohanes: Biopsie sentinelové uzliny - parametry

Název produktu: Čestmír Neoral, Tomáš Bohanes: Biopsie sentinelové uzliny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 333 Kč
Maximální cena: 500 Kč
Ušetríte až: 167 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Dominantní metodou současné onkochirurgie v oblasti solidních nádorů je jejich kompletní chirurgické odstranění. Operační metody jsou detailně propracované a standardizované. Současně s tím se chirurgie neustále vyvíjí, zkvalitňuje a využívá všech možností, které vedou k co nejmenšímu poškození pacienta. Jednou z významně se rozvíjejících oblastí je i vyšetřování tzv. sentinelové uzliny. Její detekce, následný odběr a vyšetření samo sice nedokážou přispět k výslednému efektu operace, alespoň však mohou zpřesnit stadium onemocnění, a tím napomoci rozhodování o smysluplné komplexní onkochirurgické terapii. Pro chirurga i pacienta je důležité, že metoda přispívá k výběru optimálního postupu a nejnutnějšího rozsahu operace, z nichž bude nemocný profitovat. Snahou autorů této monografie je poskytnout čtenářům přehledně zpracovaný soubor současných znalostí a zkušeností pro snadnější orientaci v popisované problematice. Obsah: Autorský kolektiv Předmluva Úvod (Tomáš Bohanes, Čestmír Neoral) 1. Historie metody (Tomáš Bohanes) 2. Princip a klinický dopad biopsie sentinelové uzliny 2.1. Princip sentinelové uzliny a jeho přínos pro klinickou praxi (Tomáš Bohanes, Jiří Gatěk) 2.2. Obecná metodika identifikace sentinelové uzliny (Tomáš Bohanes, Pavel Koranda, Jiří Gatěk) 2.3. Dopad koncepce sentinelové uzliny na histopatologické vyšetření uzlin (Tomáš Bohanes, Jiří Gatěk) 2.4. Dopad mikrometastatického postižení uzlin na staging tumorů (Tomáš Bohanes, Jiří Gatěk) 2.5. Látky používané k identifikaci sentinelové uzliny (Tomáš Bohanes, Pavel Koranda) 2.6. Význam klinické praxe při identifikaci sentinelové uzliny (Jiří Gatěk) 3. Biopsie sentinelové uzliny u nádorů jednotlivých orgánů 3.1. Biopsie sentinelové uzliny u kožních nádorů (Vuk Fait, Vojtěch Chrenko, Jiří Gatěk, Eva Krejčí, Darja Papírková) 3.2. Biopsie sentinelové uzliny u karcinomu prsu (Jiří Gatěk) 3.3. Biopsie sentinelové uzliny u gynekologických nádorů (Radovan Pilka, Pavel Koranda) 3.4. Biopsie sentinelové uzliny u urologických nádorů (Kamil Belej) 3.5. Biopsie sentinelové uzliny u nádorů plic (Jiří Klein, Tomáš Bohanes) 3.6. Biopsie sentinelové uzliny u nádorů jícnu (Čestmír Neoral, Tomáš Bohanes) 3.7. Biopsie sentinelové uzliny u nádorů žaludku (Jaromír Šimša) 3.8. Biopsie sentinelové uzliny u kolorektálních nádorů (Tomáš Bohanes, Jiří Gatěk) 3.9. Biopsie sentinelové uzliny u nádorů hlavy a krku (Ivo Stárek, Lubor Mrzena, Pavel Koranda) 3.10. Biopsie sentinelové uzliny u nádorů štítné žlázy (Tomáš Bohanes) Závěr Summary Zkratky Rejstřík Autoři: HLAVNÍ AUTOŘI A POŘADATELÉ doc. MUDr. Čestmír Neoral, CSc. I. chirurgická klinika LF UP a FN, Olomouc MUDr. Tomáš Bohanes, Ph.D. I. chirurgická klinika LF UP a FN, Olomouc AUTOŘI MUDr. Kamil Belej, Ph.D., FEBU Ústřední vojenská nemocnice, urologické oddělení, Praha doc. MUDr. Vuk Fait, CSc. Masarykův onkologický ústav, oddělení chirurgické onkologie, Brno MUDr. Jiří Gatěk, Ph.D. Nemocnice Atlas, chirurgické oddělení, Zlín MUDr. Vojtěch Chrenko, C


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.