Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Čestmír Čepelka: Mezinárodní právo veřejné

Učebnice/Odborná literatura

Čestmír Čepelka: Mezinárodní právo veřejné

Hodnocení: 15x
  • 3.73333

Publikace: Mezinárodní právo veřejné - Čepelka Čestmír;Šturma Pavel. Předkládaná publikace je jednotnou a ucelenou učebnicí, pojednávající o problémech obecných i zvláštních, navazující na tradice české a evropské doktríny. V deseti rozsáhlých kapitolách přibližuje historii mezinárodního práva a jeho nauky, dále ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Čestmír Čepelka: Mezinárodní právo veřejné koupíte i tady

Specifikace Čestmír Čepelka: Mezinárodní právo veřejné

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 883 Kč

Předkládaná publikace je jednotnou a ucelenou učebnicí, pojednávající o problémech obecných i zvláštních, navazující na tradice české a evropské doktríny. V deseti rozsáhlých kapitolách přibližuje his ... a dál?

Produkt Čestmír Čepelka: Mezinárodní právo veřejné

Čestmír Čepelka: Mezinárodní právo veřejné - parametry

Název produktu: Čestmír Čepelka: Mezinárodní právo veřejné
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 883 Kč
Maximální cena: 1 240 Kč
Ušetríte až: 357 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.73 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
  • 3.73333
Podrobný popis:

Publikace: Mezinárodní právo veřejné - Čepelka Čestmír;Šturma Pavel. Předkládaná publikace je jednotnou a ucelenou učebnicí, pojednávající o problémech obecných i zvláštních, navazující na tradice české a evropské doktríny. V deseti rozsáhlých kapitolách přibližuje historii mezinárodního práva a jeho nauky, dále subjekty, prameny a druhy pravidel mezinárodního práva, státní území a mezinárodní prostory, obyvatelstvo (včetně mezinárodní ochrany lidských práv), státní orgány, mezinárodní organizace, pokojné řešení sporů, odpovědnost států a přímé donucení, právo mezinárodní bezpečnosti a právo ozbrojených konfliktů. Od jiných učebnic se odlišuje především důrazem na zvládnutí pojmového aparátu a rovněž bohatou dokumentací, včetně textu v poznámkách. Druhé vydání učebnice (první vydání v Nakladatelství C.H.Beck) reaguje na vývoj mezinárodního práva veřejného a jeho nauky, ke kterému došlo od roku 2003. Při aktualizaci textu byly provedeny některé změny, které by měly vést k jeho lepší srozumitelnosti i pro pregraduální studenty právnických fakult. Kromě toho však tato práce plní též funkci vědecky zpracovaného kursu, který může poskytnout řadu informací a výkladů pro postgraduální studenty a ty právníky, kteří se ve své praxi zabývají otázkami mezinárodního práva a mezinárodních vztahů. Publikace: Mezinárodní právo veřejné - Čepelka Čestmír;Šturma Pavel. Mezinárodní právo veřejné PU79 - Právnické učebnice - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu matná - 840 str. - ISBN: 97 Čestmír Čepelka; Pavel ŠturmaPrávnické učebniceC.H.BECK 2008Kniha, čeština, 840 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.