Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Cesta Bdělost

Knihy

Cesta Bdělost

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Duchovní cesta je vlastně probuzení. Většina lidí, ačkoli to netuší, spí. Narodí se ve spánku, žijí ve spánku, žení a vdávají se ve spánku , vychovávají děti ve spánku a umírají ve spánku. Nikdy se neprobudí. Nikdy nepoznají kouzlo a krásu toho, čemu říkáme lidská existence. Všichni mystikové - katoličtí, křesťanští ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83408

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Cesta Bdělost koupíte i tady

Specifikace Cesta Bdělost

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 165 Kč

Probouzet lidi a odhalovat jim pravdu o jejich vlastní velikosti – to je cíl, který si Anthony de Mello kladl při své práci s lidmi, a tedy i cíl této knihy, která jeho práci s lidmi zpětně zachycuje. Jeho schopnost odhalovat mylnost našich přesvědčení a scestnost našich sebeklamů a iluzí nám nemusí být vždy příjemná, ale přesto je to dar. Dar pravdy, která čistí a léčí naše rány, dar inspirace k novému životu, dar láskyplné pobídky k probuzení a k bdělosti. ... a dál?

Produkt Cesta Bdělost

Cesta Bdělost - parametry

Název produktu: Cesta Bdělost
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 165 Kč
Maximální cena: 207 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Duchovní cesta je vlastně probuzení. Většina lidí, ačkoli to netuší, spí. Narodí se ve spánku, žijí ve spánku, žení a vdávají se ve spánku , vychovávají děti ve spánku a umírají ve spánku. Nikdy se neprobudí. Nikdy nepoznají kouzlo a krásu toho, čemu říkáme lidská existence. Všichni mystikové - katoličtí, křesťanští i ti ne-křesťanští, jakkoli se jejich teologie liší, se shodují v jednom, v tom, že vše je tak, jak má být. Přestože je všechno špatně, vše je v nejlepším pořádku. Dosti podivný paradox. Je zde však jedna tragická skutečnost - většina lidí nikdy nepochopí, že vše je v nejlepším pořádku, protože spí. A mají noční můru. Publikace: Bdělost - Anthony de Mello. Probouzet lidi a odhalovat jim pravdu o jejich vlastní velikosti – to je cíl, který si Anthony de Mello kladl při své práci s lidmi, a tedy i cíl této knihy, která jeho práci s lidmi zpětně zachycuje. Jeho schopnost odhalovat mylnost našich přesvědčení a scestnost našich sebeklamů a iluzí nám nemusí být vždy příjemná, ale přesto je to dar. Dar pravdy, která čistí a léčí naše rány, dar inspirace k novému životu, dar láskyplné pobídky k probuzení a k bdělosti. Publikace: Bdělost - Anthony de Mello.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.