Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Český jazyk 8 pro základní školy

Knihy

Český jazyk 8 pro základní školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice a pracovní sešit jsou třetí částí nové koncepční řady učebnic pro 6. - 9. ročník ZŠ a případně pro nižší ročníky víceletých gymnázií. Navazují na učebnice pro 6. a 7 . ročník a jsou plně v souladu s požadavky RVP pro základní vzdělávání. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Český jazyk 8 pro zákla..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Český jazyk 8 pro základní školy koupíte i tady

Specifikace Český jazyk 8 pro základní školy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 103 Kč

Učebnice a pracovní sešit jsou pokračováním, třetí částí nové řady pro 6. - 9. ročník ZŠ, zpracované v souladu s RVP. V těchto dnech vychází učebnice a pracovní sešit, metodická příručka bude vyd ... a dál?

Produkt Český jazyk 8 pro základní školy

Český jazyk 8 pro základní školy - parametry

Název produktu: Český jazyk 8 pro základní školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 103 Kč
Maximální cena: 139 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice a pracovní sešit jsou třetí částí nové koncepční řady učebnic pro 6. - 9. ročník ZŠ a případně pro nižší ročníky víceletých gymnázií.

Navazují na učebnice pro 6. a 7 . ročník a jsou plně v souladu s požadavky RVP pro základní vzdělávání.

Učebnice i pracovní sešit mají schvalovací doložku MŠMT.

Formát B5, počet stran 160

Recenze učebnice:

Učebnice českého jazyka pro 8.ročník plynule navazuje na učebnici českého jazyka pro 6.a 7.ročník.

Chce vás nejen seznámit se základy české mluvnice a nauky o slově a o stylu, prohloubit vaše pravopisné znalosti, ale především usilujeme o to, abyste si uvědomili, že v různých textech, ať už psaných, nebo mluvených, je důležité vhodně užívat různé jazykové prostředky. Dobrá znalost našeho jazykového systému je sice chvályhodná, ale neméně významné pro náš osobní život je rovněž to, abychom si uvědomovali, k jakým účelům jazykových prostředků užíváme, jestli umíme své myšlenky vhodně formulovat, jestli nám naši partneři rozumnějí, zda je dokážeme o našich záměrech přesvědčit, získat si je, nebo naopak – což bývá obzvláště obtížné – zda umíme vhodně vyjádřit svůj nesouhlas s jejich chováním, aniž bychom se jich dotkli nebo je urazili, a přesvědčit je, že právě náš postoj je správný.

Dovednost vyjadřovat se srozumitelně, přesně, přiměřeně okolnostem, za kterých komunikace probíhá, je spjata s nejrůznějšími jazykovědnými oblastmi; týká se nejen znalostí pravopisných, ale také vhodné volby slov, umění formulovat přehledně větné konstrukce i nejrůznějších textových vzorců; jak co nejlépe napsat žádost, inzerát, nebo odpověď na něj, připravit si výklad, co uvádět v charakteristice, jak se naučit vyhledávat podstatné informace, jak poznat, když chce někdo námi neoprávněně manipulovat, a jak se tomu bránit apod.

Cestu k tomu vám chceme naznačit nejen prostřednictvím poučení, ale i formou nejrůznějších cvičení. Ta, která jsou označena sovičkou, nejsou ke klasifikaci určena; chtějí vás pouze upozornit na některé zajímavosti nebo vás vést k samostatnému uvažování o jednotlivých jazykových jevech.

Na závěr kapitol je připojeno několik úkolů, jejichž cílem je ověřit, zda jste probíranému učivu porozuměli a zda dokážete nabyté vědomosti užít (např. při výuce cizího jazyka). To vám naznačí i připojené bodové ohodnocení.

Učebnici doplňuje pracovní sešit. Přináší nejen řadu praktických úkolů, ale ověřuje i vaše znalosti teoretické (např. do jaké míry jste porozuměli poučení o jednotlivých jazykových jevech). Téměř všechna cvičení jsou hodnocena body, takže se mohou pro vás stát podkladem k sebekontrole.

Doufáme, že se vám bude s naší učebnicí dobře pracovat. Anotace: Učebnice a pracovní sešit jsou pokračováním, třetí částí nové řady pro 6. - 9. ročník ZŠ, zpracované v souladu s RVP. V těchto dnech vychází učebnice a pracovní sešit, metodická příručka bude vydána bohužel až snad v blízké době, termín zatím nedovedeme uvést.. Závěrečná část řady pro 9. ročník bude vydána


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.