Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Český jazyk 5 nově Pracovní sešit pro 5. ročník, 1. díl

Učebnice/Odborná literatura

Český jazyk 5 nově Pracovní sešit pro 5. ročník, 1. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní sešit kˇčeskému jazyku nově pro 5. ročník ZŠ, 1. díl. Český jazyk 5 nově, 1. díl V novém pracovním sešitě jsou pro žáky v úvodu jednotlivých kapitol připraveny práce s textem se zajímavými úkoly. Pracovní sešit je doplněn o sebehodnocení žáků, které  je zpracováno hravou formou. Pracovní sešit Český jazyk 5 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78697
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Český jazyk 5 nově Pracovní sešit pro 5. ročník, 1. díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 41 Kč

Pracovní sešit kˇčeskému jazyku nově pro 5. ročník ZŠ, 1. díl. Český jazyk 5 nově, 1. díl V novém pracovním sešitě jsou pro žáky v úvodu jednotlivých kapitol připraveny práce s textem se zajímavými úkoly. Pracovní sešit je doplněn o sebehodnocení žáků, které  je zpracováno hravou formou. Pracovní sešit Český jazyk 5 nově, 1. díl obsahuje opakování učiva nižších ročníků, procvičení stavby slova a tvoření slov ( části slova, příbuzná slova, tvoření slov, zdvojené souhlásky, předpony s-, se-, z-, ze-, vz-, vze-, » ... a dál?

Produkt Český jazyk 5 nově Pracovní sešit pro 5. ročník, 1. díl

Český jazyk 5 nově Pracovní sešit pro 5. ročník, 1. díl - parametry

Název produktu: Český jazyk 5 nově Pracovní sešit pro 5. ročník, 1. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 41 Kč
Maximální cena: 41 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní sešit kˇčeskému jazyku nově pro 5. ročník ZŠ, 1. díl. Český jazyk 5 nově, 1. díl V novém pracovním sešitě jsou pro žáky v úvodu jednotlivých kapitol připraveny práce s textem se zajímavými úkoly. Pracovní sešit je doplněn o sebehodnocení žáků, které  je zpracováno hravou formou. Pracovní sešit Český jazyk 5 nově, 1. díl obsahuje opakování učiva nižších ročníků, procvičení stavby slova a tvoření slov ( části slova, příbuzná slova, tvoření slov, zdvojené souhlásky, předpony s-, se-, z-, ze-, vz-, vze-, sohláskové skupině bě/bje, vě/vje, pě, mě/mně, pravopis i,í /y,ý po obojetných souhláskách), závěrečné opakování, závěrečná doplňovací cvičení, čtvrdletní práce a klíč s řešením.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.