Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Česko-německý mluvník - Rozvažte si jazyk

Učebnice/Odborná literatura

Česko-německý mluvník - Rozvažte si jazyk

Hodnocení: 1x
  • 4

Možná se vám už stalo, že jste potřebovali utvořit konkrétní obrat či větu v cizím jazyce a nevěděli jste si s tím rady, hledání v tematicky uspořádané konverzaci bylo neúspěšné nebo trvalo až příliš dlouho. S pomocí slovníku jste nakonec větu sestavili, ale úplně jisti její správností jste si stejně nebyli. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.87778
skladem

Jaké má kniha
Česko-německý mluvník -..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Česko-německý mluvník - Rozvažte si jazyk koupíte i tady

Specifikace Česko-německý mluvník - Rozvažte si jazyk

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 137 Kč

Mluvník v sobě spojuje výhody slovníku, konverzační příručky a přehledu gramatických pravidel. Česko-německý mluvník - Rozvažte si jazyk - Mluvník v sobě spojuje výhody slovníku, konverzační příručky a přehledu gramatických pravidel. Obsahuje abecedně řazená klíčová slova, která pokrývají základ slovní zásoby. V každém hesle pak naleznete množství praktických vět, slovních spojení a idiomů obsahujících dané klíčové slovo. Cílem mluvníku není obsáhnout vyčerpávajícím způsobem slovní zásobu, ale poskytnout » ... a dál?

Produkt Česko-německý mluvník - Rozvažte si jazyk

Česko-německý mluvník - Rozvažte si jazyk - parametry

Název produktu: Česko-německý mluvník - Rozvažte si jazyk
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 137 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 112 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Možná se vám už stalo, že jste potřebovali utvořit konkrétní obrat či větu v cizím jazyce a nevěděli jste si s tím rady, hledání v tematicky uspořádané konverzaci bylo neúspěšné nebo trvalo až příliš dlouho. S pomocí slovníku jste nakonec větu sestavili, ale úplně jisti její správností jste si stejně nebyli.

Chcete-li se správně a pohotově vyjadřovat, nestačí vám pouze znát určité množství slovíček. Musíte se naučit vytvářet konkrétní věty a slovní spojení, správně užívat předložkové vazby ap., a navíc si osvojit spoustu frází, které se v daném jazyce běžně používají a nelze je ani doslovně přeložit. K tomu, abyste mohli podobné obraty snadno najít nebo sami vytvářet, vám pomůže právě mluvník.

Mluvník v sobě spojuje výhody slovníku, konverzační příručky a přehledu gramatických pravidel. Obsahuje abecedně řazená klíčová slova, která pokrývají základ slovní zásoby. V každém hesle pak naleznete množství praktických vět, slovních spojení a idiomů obsahujících dané klíčové slovo.

Na rozdíl od konverzační příručky není výběr příkladů omezen tematicky, ale zahrnuje běžné obraty skutečně užívané v každodenní komunikaci. Můžete si tedy bez zdlouhavého listování najít větu nebo slovní spojení, které právě potřebujete, rozšiřovat si tak slovní zásobu a zlepšovat komunikační dovednosti. Některé příklady můžete použít rovnou, jiné si snadno pozměníte tak, aby vyhovovaly vaší konkrétní potřebě.

Mluvník nabízí cca 1 500 klíčových hesel a téměř 15 000 příkladů nejen stylově neutrálních, ale také hovorových a slangových. Navíc obsahuje kompletní přehled gramatiky spolu se spoustou ilustračních příkladů pro lepší pochopení a zapamatování. Cílem mluvníku není obsáhnout vyčerpávajícím způsobem slovní zásobu, ale poskytnout uživateli množství užitečných informací pro snazší komunikaci v cizím jazyce.

Věříme, že mluvník ocení jak začínající a středně pokročilí studenti, kteří potřebují získat praxi a pohotovost ve vyjadřování, tak i pokročilejší uživatelé, kteří zde objeví nejeden nový obrat či zajímavou frázi.

Mluvník obsahuje 432 stran

1 500 klíčových slov tvořících základ slovní zásoby

15 000 užitečných vět a konverzačních obratů

přehled německé gramatiky s ilustračními příklady Mluvník Vám pomůže Pohotově a správně se vyjadřovat v němčině

Používat vhodné překlady slov odpovídající daným situacím

Osvojit si překlady běžných obratů a vazeb

Získat jistotu ve vyjadřování

Rozšířit si znalost německých idiomů, frází a slovních spojení

Vyvarovat se nesprávných doslovných překladů Česko-německý mluvník

ISBN: 978-80-87062-17-3, 165x115 mm, 432 stran, lepená vazba, obal měkké lamino. Kolektiv autorůRozvažte si jazykLingea 2007Kniha, čeština, 430 stran Rozvažte si jazyk.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.