Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Česko-anglický mluvník

Učebnice/Odborná literatura

Česko-anglický mluvník

Hodnocení: 49x
 • 3.97959

Možná se vám už stalo, že jste potřebovali utvořit konkrétní obrat či větu v cizím jazyce a nevěděli jste si s tím rady, hledání v tematicky uspořádané konverzaci bylo neúspěšné nebo trvalo až příliš dlouho. S pomocí slovníku jste nakonec větu sestavili, ale úplně jisti její správností jste si stejně nebyli. ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 0
skladem

Jaké má kniha
Česko-anglický mluvník
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Česko-anglický mluvník koupíte i tady

Česko-anglický mluvník v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
 • 3.97959

Na základě 49 hodnocení

80% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Česko-anglický mluvník

 • výborně pojatá příručka
 • skvěle pokrývá běžnou slovní zásobu
 • živý jazyk a výborné překlady

 • snad by mohlo být větší písmo

Čerstvá hodnocení Česko-anglický mluvník

 • 5

Radek, 16. července 2015

 • výborně pojatá příručka
 • skvěle pokrývá běžnou slovní zásobu
 • živý jazyk a výborné překlady
 • snadné a rychlé hledání

 • snad by mohlo být větší písmo

great value for money


Specifikace Česko-anglický mluvník

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 137 Kč

Kolektiv autorůrozvažte si jazykLingea 2008Kniha, čeština, 462 stran ... a dál?

Produkt Česko-anglický mluvník

Česko-anglický mluvník - parametry

Název produktu: Česko-anglický mluvník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 137 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 112 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.98 bodů z 5
Počet hodnocení: 49 x
Hodnocení:
 • 3.97959
Podrobný popis:

Možná se vám už stalo, že jste potřebovali utvořit konkrétní obrat či větu v cizím jazyce a nevěděli jste si s tím rady, hledání v tematicky uspořádané konverzaci bylo neúspěšné nebo trvalo až příliš dlouho. S pomocí slovníku jste nakonec větu sestavili, ale úplně jisti její správností jste si stejně nebyli. Chcete-li se správně a pohotově vyjadřovat, nestačí vám pouze znát určité množství slovíček. Musíte se naučit vytvářet konkrétní věty a slovní spojení, správně užívat předložkové vazby ap., a navíc si osvojit spoustu frází, které se v daném jazyce běžně používají a nelze je ani doslovně přeložit. K tomu, abyste mohli podobné obraty snadno najít nebo sami vytvářet, vám pomůže právě mluvník. Mluvník v sobě spojuje výhody slovníku, konverzační příručky a přehledu gramatických pravidel. Obsahuje abecedně řazená klíčová slova, která pokrývají základ slovní zásoby. V každém hesle pak naleznete množství praktických vět, slovních spojení a idiomů obsahujících dané klíčové slovo. Na rozdíl od konverzační příručky není výběr příkladů omezen tematicky, ale zahrnuje běžné obraty skutečně užívané v každodenní komunikaci. Můžete si tedy bez zdlouhavého listování najít větu nebo slovní spojení, které právě potřebujete, rozšiřovat si tak slovní zásobu a zlepšovat komunikační dovednosti. Některé příklady můžete použít rovnou, jiné si snadno pozměníte tak, aby vyhovovaly vaší konkrétní potřebě. Mluvník nabízí cca 1 500 klíčových hesel a téměř 15 000 příkladů nejen stylově neutrálních, ale také hovorových a slangových. Navíc obsahuje kompletní přehled gramatiky spolu se spoustou ilustračních příkladů pro lepší pochopení a zapamatování. Cílem mluvníku není obsáhnout vyčerpávajícím způsobem slovní zásobu, ale poskytnout uživateli množství užitečných informací pro snazší komunikaci v cizím jazyce. Věříme, že mluvník ocení jak začínající a středně pokročilí studenti, kteří potřebují získat praxi a pohotovost ve vyjadřování, tak i pokročilejší uživatelé, kteří zde objeví nejeden nový obrat či zajímavou frázi. Mluvník obsahuje: 464 stran 1 500 klíčových slov tvořících základ slovní zásoby 15 000 užitečných vět a konverzačních obratů přehled anglické gramatiky s ilustračními příklady Mluvník Vám pomůže: Pohotově a správně se vyjadřovat v angličtině Používat vhodné překlady slov odpovídající daným situacím Osvojit si překlady běžných obratů a vazeb Získat jistotu ve vyjadřování Rozšířit si znalost anglických idiomů, frází a slovních spojení Vyvarovat se nesprávných doslovných překladů Česko-anglický mluvník ISBN: 978-80-87062-28-9, 165x115 mm, 464 stran, lepená vazba, obal měkké lamino.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.