Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Doplňky stravy » Srovnání cen Cemio RED3 60 kapslí

Doplňky stravy

Cemio RED3 60 kapslí

Hodnocení: 1x
  • 5

Cemio RED 3 obsahuje trojici klinicky ověřených látek, jejichž účinnost vhodně rozvíjí další bylinné extrakty, které mají tisíciletou tradici v oblasti podpory mužského zdraví. Cemio RED3 je vhodný: Na prostatu a podporu zdraví močového měchýře a močových cest Na potenci a podporu sexuálního zdraví Na vitalitu, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Cemio RED3 60 kapslí koupíte i tady

Specifikace Cemio RED3 60 kapslí

Kategorie Doplňky stravy
Výrobce Cemio
Nejnižší cena 399 Kč

Doplněk stravy. Přípravek Cemio RED3 představuje novou generaci péče o prostatu. ... a dál?

Produkt Cemio RED3 60 kapslí

Cemio RED3 60 kapslí - parametry

Název produktu: Cemio RED3 60 kapslí
Výrobce: Cemio
Minimální cena: 399 Kč
Maximální cena: 525 Kč
Ušetríte až: 126 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Cemio RED 3 obsahuje trojici klinicky ověřených látek, jejichž účinnost vhodně rozvíjí další bylinné extrakty, které mají tisíciletou tradici v oblasti podpory mužského zdraví. Cemio RED3 je vhodný: Na prostatu a podporu zdraví močového měchýře a močových cest Na potenci a podporu sexuálního zdraví Na vitalitu, podporu fyzické a duševní kondice Receptura přípravku Cemio RED3 byla vyvinuta ve Švýcarsku na základě aktuálních vědeckých studií, které prokázaly, že prostata úzce souvisí s mužskou potencí a celkovou vitalitou organismu. Složky v přípravku Cemio RED3 jsou pak zpracovány maximálně funkčními technologiemi do finální podoby kapslí. Složení: Slivoň africká (Pygeum africanum) - 100 mg standardizovaného extraktu z kůry stromu v 1 kapsli Cemio RED3. Účinek extraktu potvrzen řadou klinických studií. Len setý (Linum usitatissimum L.) - Evropská bylina, kde zdrojem účinných látek jsou semena s podpůrným efektem na prostatu. Maca peruánská (Lepidium meyenii) Pochází z oblasti peruánských And a jazyce Inků znamená z výšin pocházející dobrá strava, která posílí. Sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus) Jedna z nejuctívanějších rostlin na asijském kontinent. Patří do skupiny adaptogenů, které mají celkově povzbuzující účinek na organismus. Kustovnice čínská (Lycium chinense) Klenot čínské medicíny, využívání jejích plodů se datuje v Číně od období konce dynastie Ming (1644). Obsahuje provitamin A, vitaminy B1, B2, B6, C a E, fosfor, vápník a železo a stopové prvky. Gumojilm jilmový (Eucommia ulmoides) Asijský strom, který se pěstuje pro sběr kůry zvané du zhong. V Číně se tradičně užívá k posílení energie jang. Sója luštinatá (Glycine max) Je součástí tradičních receptur v oblasti péče o mužské i ženské ústrojí. Obsahuje isoflavony (daidzein a genistein). Slivoň africká (Pygeum africanum) extrakt z kůry 3: 1 – 100 mg = 300 mg; Sója luštinatá (Glycine max) extrakt ze semen 5: 1 – 10 mg = 50 mg; Maca (Lepidium meyenii) – kořen 25 mg; Sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus) extrakt z kořene 10: 1 – 10 mg = 100 mg; Gumojilm jilmový (Eucommia ulmoides) extrakt z kůry 3: 1 – 10 mg = 30 mg; Kustovnice čínská (Lycium chinense) extrakt z plodu 1: 1 – 10 mg = 10 mg; Len setý (Linum usitatisimum) extrakt ze semen 4: 1 – 10 mg = 40 mg v 1 kapsli Cemio RED3. Celkové složení kasplí Cemio RED3: Plnidlo (maltodextrin), obal kapsle (želatina), Pygeum africanum – extrakt, Lepidium meyenii – kořen, Glycine max (sója) – extrakt, Eleutherococcus senticosus – extrakt, Eucommia ulmoides – extrakt, Lycium chinense – extrakt, Linum usitatissimum – extrakt, barviva (oxid titaničitý, oxid železitý). Dávkování: Stačí pouze 1 kapsle denně, kdykoliv během dne. Přípravek Cemio RED3 je vhodné užívat dlouhodobě (minimální doporučená doba užívání jsou 2 měsíce). Způsob užití: Kapsle Cemio RED3 zapijte dostatečným množstvím vody. Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku.Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.Přípravek Cemio RED 3 není určen pro děti do 6 let a


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.