Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Celia Rees: Krásná loupežnice

Próza - beletrie

Celia Rees: Krásná loupežnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Krásná loupežnice - Bojovala o život, loupila z lásky - Celia Reesová. Anglie, rok 1783. Když krásná a zámožná slečna Žofi nesedí modelem malíři portrétů, oblékne mužský plášť a širák s pérem a přepadává cestující – a ještě k tomu za denního světla! V dobách, kdy je politická situace mezi Anglií a Francií ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4
skladem

Jaké má kniha
Krásná loupežnice
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Celia Rees: Krásná loupežnice

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 215 Kč

Autor : Celia Reesová, Anglie, rok 1783. Když krásná a zámožná slečna Žofi nesedí modelem malíři portrétů, oblékne mužský plášť a širák s pérem a přepadává cestující – a ještě k tomu za denního světla! V dobách, kdy je politická situace mezi Anglií a Francií napjatá na nejvyšší míru, se však cestující neobávají jen zločinných loupežníků. Všude se to hemží špehy a stává se, že někdo jen něco neopatrně prohlásí a vzápětí se po něm slehne zem. Žofi ukořistí brašnu patřící jednomu z nejmocnějších a nejnebezpečnějších » ... a dál?

Produkt Celia Rees: Krásná loupežnice

Celia Rees: Krásná loupežnice - parametry

Název produktu: Celia Rees: Krásná loupežnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 215 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Krásná loupežnice - Bojovala o život, loupila z lásky - Celia Reesová. Anglie, rok 1783. Když krásná a zámožná slečna Žofi nesedí modelem malíři portrétů, oblékne mužský plášť a širák s pérem a přepadává cestující – a ještě k tomu za denního světla! V dobách, kdy je politická situace mezi Anglií a Francií napjatá na nejvyšší míru, se však cestující neobávají jen zločinných loupežníků. Všude se to hemží špehy a stává se, že někdo jen něco neopatrně prohlásí a vzápětí se po něm slehne zem. Žofi ukořistí brašnu patřící jednomu z nejmocnějších a nejnebezpečnějších mužů celé země. Nemusí tajit jen vlastní totožnost, ale chránit i svého otce... Strhující historická sága, v níž před očima čtenáře defiluje barvitá mozaika lupičů i šlechticů, prostitutek, zlodějíčků i vznešených dam, revolucionářů i špehů, od autorky Čarodějnice na útěku (KK 2002) a Čarodějnice se vrací (KK 2003).Ukázka z textuŽofi zpozorněla. „Chceš tím říct, že je vás tu celá tlupa?“Toby si sedl na postel. „Dneska ne. Jsem tu jenom já a ten druhý. Ale on vydá za dost.“„Co hledáte? Šperky? Stříbro? Nádobí?“Chlapec zavrtěl hlavou. „Nic takového. Shání se po nějaké brašně. Kožené. S řemínky vepředu. Asi takhle velké.“ Rukama ukázal rozměry. „On dělá dolejšek, já patro. Psst!“ Přiložil si prst k ústům. „Jde sem! Je to chlap jak hora, slyšel jsem, jak vrzly schody. Předstírejte, že spíte. Řeknu mu, že jsem nic nenašel, ale nezaručuju, že mi uvěří.“ Myslela si, že už je pryč, ale najednou se jí u ucha ozval jeho hlas, slabě jako dech. „Zbavte se co nejdřív té věci, po které jde, jinak přijde znovu, a když ji nenajde, zkusí jiný způsob, a některé z jeho metod nejsou zrovna nejjemnější.“Vykradl se ven stejně tiše jako přišel. Žofi nepředstírala, že spí. Seděla zpříma na posteli a k prsům tiskla zbraň. Zastřelí prvního muže, který vstoupí do dveří, i kdyby to byl ten milý chlapec. Slyšela, jak jdou po chodbě do bratrova pokoje. Když tam nic nenašli, přesunuli se do pokojů jejího otce v dalším patře. Byli pečliví, soudě podle toho, jak dlouho tam byli. Nakonec je slyšela scházet ze schodů. Chlapec rychle jako kočka, bez jediného vrznutí. Ten druhý o něco pomaleji, s opatrností muže, který je těžký a snaží se jít potichu. Odešli s prázdnýma rukama. Brašna byla ukrytá v bezpečí pod Žofiným polštářem. První věc, kterou ráno udělá, bude, že zajde za otcovými právníky a brašnu svěří do jejich péče. Bylo jasné, že tady si ji nechat nemůže. Ale kdo mohl vědět o tom, že ji má u sebe? Kdo ji zradil? Jak to říkal Greenwood? Nevěřte nikomu. Bohužel měl pravdu. Publikace: Krásná loupežnice - Bojovala o život, loupila z lásky - Celia Reesová. Knižní klub - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem lesklá - 352 str. - ISBN: 978-80-242-2453-4 - Kniha Celia ReesováKnižní klub 2009Kniha, čeština, 352 stran Jsme v Anglii, p


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.