Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen CELASKON 100 mg 30 tablet

Léky na dutiny ústní a trávení

CELASKON 100 mg 30 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Přípravek Celaskon 100 mg ochucené tablety obsahuje 100 mg vitaminu C (vitamin C je kyselina askorbová) v jedné tabletě. - Příbalová informace – informace pro uživatele Celaskon 100 mg ochucené tablety Acidum ascorbicum (Vitamin C) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.20875
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? CELASKON 100 mg 30 tablet koupíte i tady

Specifikace CELASKON 100 mg 30 tablet

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 42 Kč

Přípravek se užívá na posílení odolnosti organizmu při infekčních onemocněních jako je chřipka a nachlazení. ... a dál?

Produkt CELASKON 100 mg 30 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


CELASKON 100 mg 30 tablet - parametry

Název produktu: CELASKON 100 mg 30 tablet
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 42 Kč
Maximální cena: 59 Kč
Ušetríte až: 17 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek Celaskon 100 mg ochucené tablety obsahuje 100 mg vitaminu C (vitamin C je kyselina askorbová) v jedné tabletě. - Příbalová informace – informace pro uživatele Celaskon 100 mg ochucené tablety Acidum ascorbicum (Vitamin C) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Celaskon 100 mg ochucené tablety musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek Celaskon 100 mg ochucené tablety a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Celaskon 100 mg ochucené tablety užívat 3. Jak se přípravek Celaskon 100 mg ochucené tablety užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Celaskon 100 mg ochucené tablety uchovávat 6. Další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK CELASKON OCHUCENÉ TABLETY A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Celaskon 100 mg ochucené tablety obsahuje 100 mg vitaminu C (vitamin C je kyselina askorbová) v jedné tabletě. Celaskon 100 mg ochucené tablety se podává u dospělých a u dětí k prevenci nebo léčbě stavů spojených s nedostatkem vitaminu C v organismu, zejména v období zvýšených nároků na jeho spotřebu (v dětství při růstu, v těhotenství, při kojení, při namáhavé práci, sportu, u infekčních onemocnění, v rekonvalescenci, při jednostranné stravě, ve stáří, u kuřáků apod.). Lidský organismus si vitamín C neumí sám vytvořit, proto je potřeba jej do organismu dodávat. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK CELASKON 100 MG OCHUCENÉ TABLETY UŽÍVAT Neužívejte přípravek Celaskon 100 mg ochucené tablety: pokud jste přecitlivělý(á) na vitamin C nebo kteroukoliv složku přípravku. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Celaskon 100 mg ochucené tablety je zapotřebí: O užívání přípravku Celaskon 100 mg ochucené tablety se poraďte s lékařem, pokud trpíte poruchou látkové přeměny železa (hemosideróza, hemochromatóza), máte oxalátové ledvinové kameny. Vitamin C může ve vyšších dávkách ovlivnit správnost výsledků některých laboratorních testů, zejména stanovení cukru v moči a test na krvácení ve stolici – několik dní před těmito testy je potřeba Celaskon 100 mg ochucené tablety vysadit. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Při současném podávání zvyšuje vitamin C vstřebávání železa a penicilinu. Jestliže užíváte deferoxamin (lék k odstraňování železa z organismu), penicilin nebo léky ovl


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.