Srovnání cen » Auto-moto » Kamery do auta » Záznamové kamery do auta » Srovnání cen Cel-Tec M6 Dual

Záznamové kamery do auta

Cel-Tec M6 Dual

Hodnocení: 41x
  • 3.02439

Získejte perfektní záznam celé jízdy. Kamera do auta Cel-Tec M6 Dual nabízí špičkové zpracování a netradiční řešení. Upevníte ji přímo na zrcátko ve voze. 5" displej zobrazí Full HD záznam z přední kamery. Přepnout lze i na HD záznam snímaný zadní kamerou. Ta je vodotěsná, takže ji klidně můžete umístit i vně automobilu. Úhel záběru 140° snadno pojme veškeré dění před vámi i za vámi včetně pruhů v protisměru a přilehlých chodníků. Bezpečnost jízdy zvýší antikolizní asistent. více podrobností

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Cel-Tec M6 Dual koupíte i tady

Cel-Tec M6 Dual v kostce

Průměrné hodnocení

3,0
  • 3.02439

Na základě 41 hodnocení

61% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Cel-Tec M6 Dual

  • absolutní spokojenost

  • o ničem nevím

Specifikace Cel-Tec M6 Dual

Kategorie Záznamové kamery do auta
Výrobce CEL-TEC
Nejnižší cena 3 250 Kč
Požadované vlastnosti Duální
Rozlišení Full HD
Umístění Ve zpětném zrcátku

Kamera do auta ve zpětném zrcátku CEL-TEC M6 DUAL Palubní kamera CEL-TEC M6 DUAL nevyniká pouze netradičním a precizně provedeným zpracováním v podobě funkčního zpětného zrcátka, ale také zadní miniaturní kamerou, která je navíc vodotěsná. Přední FULL HD kamera je zabudovaná přímo v zrcátku, které snadno upevníte na zrcátko ve vašem voze. Zhruba 1/3 zrcátka zabírá 5" barevný LCD displej, který lze využít nejen pro nastavení (menu kompletně v češtině), ale je možné na něm sledovat obraz ze zadní » ... a dál?

Produkt Cel-Tec M6 Dual

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


TrueCam A6

TrueCam A6

od 2 930 Kč

Niceboy Q5

Niceboy Q5

od 1 290 Kč

NAVITEL R600

NAVITEL R600

od 1 676 Kč

TrueCam A7s

TrueCam A7s

od 2 989 Kč

LAMAX DRIVE C7

LAMAX DRIVE C7

od 2 121 Kč

Lamax Drive C3

Lamax Drive C3

od 987 Kč

Novinky z okolí


CEL-TEC CD 30X GPS

CEL-TEC CD 30X GPS

od 4 490 Kč

CEL-TEC E09W

CEL-TEC E09W

od 3 190 Kč

Cel-Tec E08s

Cel-Tec E08s

od 2 662 Kč

CEL-TEC CD 30X GPS

CEL-TEC CD 30X GPS

od 4 490 Kč

CEL-TEC E09W

CEL-TEC E09W

od 3 190 Kč

Cel-Tec K1S Dual

Cel-Tec K1S Dual

od 9 880 Kč

Cel-Tec M6 Dual - parametry

Název produktu: Cel-Tec M6 Dual
Výrobce: CEL-TEC
Minimální cena: 3 250 Kč
Maximální cena: 4 050 Kč
Ušetríte až: 800 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.02 bodů z 5
Počet hodnocení: 41 x
Hodnocení:
  • 3.02439
Požadované vlastnosti Duální
Rozlišení Full HD
Umístění Ve zpětném zrcátku
Umístění Na zpětné zrcátko
Podrobný popis:

  Duální palubní kamera ve zpětném zrcátku. Přední FULL HD kamera v zrcátku, zadní miniaturní HD kamera je vodotěsná a lze ji tedy namontovat i zvenku automobilu. Úhel záběru 140°, funkce WDR pro lepší obraz za špatných světelných podmínek a v protisvětle, jízdní asistenty (hlídání jízdních pruhů, kolizní asistent), parkovací režim (detekce pohybu), LCD displej v zrcátku, podpora až 64GB microSD. Palubní kamera CEL-TEC M6 DUAL nevyniká pouze netradičním a precizně provedeným zpracováním v podobě funkčního zpětného zrcátka, ale také zadní miniaturní kamerou, která je navíc vodotěsná. Přední FULL HD kamera je zabudovaná přímo v zrcátku, které snadno upevníte na zrcátko ve vašem voze. Zhruba 1/3 zrcátka zabírá 5" barevný LCD displej, který lze využít nejen pro nastavení (menu kompletně v češtině), ale je možné na něm sledovat obraz ze zadní HD kamery, což může být velmi nápomocné např. při couvání. Zobrazit lze samozřejmě také obraz z přední kamery.Úhel záběru 140° je dostatečný pro zaznamenání veškerého důležitého dění jak před, tak i za vozidlem. Kamera bez problémů zachytí provoz v protisměru nebo také např. přilehlé chodníky. Budete tak mít dokonalý přehled o veškerém dění před a za vámi.Cel-Tec M6 DUAL má výborný obraz také v noci - kamera zachytí  scénu dokonce i pokud je jediným osvětlením světlomet automobilu. Tomu napomáhá také funkce WDR, díky které se kamera lépe vypořádá se záběry za špatných světelných podmínek a v protisvětle.Že se jedná o opravdu špičkové zařízení dokazuje kromě pokročilé funkce WDR také dvojice jízdních asistentů. Prvním z nich je tzv. LDWS (Lane departure warning system), tedy asistent pro hlídání jízdních pruhů. Krátkou nepozornost či mikro spánek jistě zažila většina řidičů. Funkce LDWS může napomoci k tomu, aby takové zaváhání nemělo fatální následky. Zvukovou signalizací vás upozorní v případě opouštění vašeho jízdního pruhu. Druhým pomocníkem, který sleduje provoz společně s vámi, je antikolizní asistent. Pokud se budete nebezpečně blížit k jinému automobilu nebo objektu, kamera vás upozorní zvukovým signálem, což může v lepším případě ušetřit nemalé peníze.

Okolí vašeho automobilu může být monitorováno také po zaparkování. Díky funkci detekce pohybu a monitoring parkování spustí kamera záznam vždy, když zaznamená pohyb před čočkou. Zároveň zvýší kompresi záznamů pro úsporu místa na microSD kartě.Součástí zrcátka je také elegantně zabudovaný barevný LCD displej, který disponuje uhlopříčkou 5". Díky němu nejen pohodlně nastavíte veškeré důležité parametry, ale také prohlédnete pořízené záznamy. Menu je navíc kompletně v češtině, nastavení se tak opravdu stává hračkou.Palubní kamera CEL-TEC M6 DUAL podporuje až 64GB microSD karty, což je dostatek prostoru až pro 13 hodin záznamu s oběma zapojenými kamerami. Díky záznamu do smyčky se navíc nemusíte bát ani zaplnění karty. Jakmile k zaplnění dojde, kamera začne automaticky přemazávat nejstarší záznamy těmi aktuálními. Obsah balení: Přední kamera

Zadní kamera

Autoad


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.