Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen CD Start with Click New 1 - CD pro žáka /1ks/

Knihy

CD Start with Click New 1 - CD pro žáka /1ks/

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Angličtina pro 3. ročník ZŠ - slovní zásoba a písničky. V letošním roce vychází přepracované vydání oblíbené řady učebnic angličtiny Start with Click. Autoři reagovali na posun začátku povinné výuky cizího jazyka a po průzkumu mezi učiteli přepracovali původní dva díly řady na díly tři - rozpracovali lekce s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78788

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace CD Start with Click New 1 - CD pro žáka /1ks/

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 94 Kč

Žákům je k dispozici samostatné CD s písničkami a veškerou slovní zásobou po lekcích. Všechny nahrávky jsou podle situace namluveny rodilými nebo českými mluvčími. ... a dál?

Produkt CD Start with Click New 1 - CD pro žáka /1ks/

CD Start with Click New 1 - CD pro žáka /1ks/ - parametry

Název produktu: CD Start with Click New 1 - CD pro žáka /1ks/
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 94 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 5 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Angličtina pro 3. ročník ZŠ - slovní zásoba a písničky. V letošním roce vychází přepracované vydání oblíbené řady učebnic angličtiny Start with Click. Autoři reagovali na posun začátku povinné výuky cizího jazyka a po průzkumu mezi učiteli přepracovali původní dva díly řady na díly tři - rozpracovali lekce s náročnějším učivem a doplnili učebnice o nová témata tak, aby byly sady ideálně využitelné pro 3., 4. a 5. ročník ZŠ. Cílem řady je především prvotní motivace dětí s důrazem na získání správných počátečních návyků. Pozornost je věnována všem čtyřem základním jazykovým dovednostem, ale také znalostem z jiných předmětů. Učebnice jsou barevné, obsahují množství motivujících fotografií a ilustrací. Důkladné zpracování látky a probírání po malých krocích umožňuje zvládnutí uvedených jevů. Při rychlejším postupu je možné využít komiksové příběhy v závěru témat k dalšímu rozšíření slovní zásoby. Děti jsou vedeny k samostatnosti a v pravidelném oddílu "My miniportfolio" hodnotí pokroky, které udělaly. Součástí sady je pracovní sešit s různorodými cvičeními. Výbornou pomůckou jsou audionahrávky na CD, které obsahují texty, říkanky, písničky a veškerou slovní zásobu po lekcích a jsou namluveny rodilými mluvčími. Pro učitele jsou velkou oporou podrobně zpracované příručky s řadou námětů pro práci žáků v hodinách i doma. angličtina pro 1. stupeň ZŠ - žákům je k dispozici samostatné CD s písničkami a veškerou slovní zásobou po lekcích. Všechny nahrávky jsou podle situace namluveny rodilými nebo českými mluvčími. Start with Click New 1 - CD pro žáka /1ks/. Start with Click New 1 - CD pro žáka /1ks/ od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz CD s ozvučenými slovíčky pro žáky.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.