Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen CD Start with Click New 1 - CD k učebnice /2ks/

Knihy

CD Start with Click New 1 - CD k učebnice /2ks/

Hodnocení: 1x
  • 4

Audio CD obsahují poslechová cvičení, písničky, komiksové příběhy. V letošním roce vychází přepracované vydání oblíbené řady učebnic angličtiny Start with Click. Autoři reagovali na posun začátku povinné výuky cizího jazyka a po průzkumu mezi učiteli přepracovali původní dva díly řady na díly tři - rozpracovali lekce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? CD Start with Click New 1 - CD k učebnice /2ks/ koupíte i tady

Specifikace CD Start with Click New 1 - CD k učebnice /2ks/

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 312 Kč

Publikace: Start with Click New 1 CD k UČ /2ks/. CD obsahuje poslechová cvičení z učebnice, písničky v nazpívané i karaoke verzi a komiksové příběhy (Have Fun with English). Publikace: Start with Click New 1 CD k UČ /2ks/. ... a dál?

Produkt CD Start with Click New 1 - CD k učebnice /2ks/

CD Start with Click New 1 - CD k učebnice /2ks/ - parametry

Název produktu: CD Start with Click New 1 - CD k učebnice /2ks/
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 312 Kč
Maximální cena: 359 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Audio CD obsahují poslechová cvičení, písničky, komiksové příběhy. V letošním roce vychází přepracované vydání oblíbené řady učebnic angličtiny Start with Click. Autoři reagovali na posun začátku povinné výuky cizího jazyka a po průzkumu mezi učiteli přepracovali původní dva díly řady na díly tři - rozpracovali lekce s náročnějším učivem a doplnili učebnice o nová témata tak, aby byly sady ideálně využitelné pro 3., 4. a 5. ročník ZŠ. Cílem řady je především prvotní motivace dětí s důrazem na získání správných počátečních návyků. Pozornost je věnována všem čtyřem základním jazykovým dovednostem, ale také znalostem z jiných předmětů. Učebnice jsou barevné, obsahují množství motivujících fotografií a ilustrací. Důkladné zpracování látky a probírání po malých krocích umožňuje zvládnutí uvedených jevů. Při rychlejším postupu je možné využít komiksové příběhy v závěru témat k dalšímu rozšíření slovní zásoby. Děti jsou vedeny k samostatnosti a v pravidelném oddílu "My miniportfolio" hodnotí pokroky, které udělaly. Součástí sady je pracovní sešit s různorodými cvičeními. Výbornou pomůckou jsou audionahrávky na CD, které obsahují texty, říkanky, písničky a veškerou slovní zásobu po lekcích a jsou namluveny rodilými mluvčími. Pro učitele jsou velkou oporou podrobně zpracované příručky s řadou námětů pro práci žáků v hodinách i doma. Publikace: Start with Click New 1 CD k UČ /2ks/. CD obsahuje poslechová cvičení z učebnice, písničky

v nazpívané i karaoke verzi a komiksové příběhy

(Have Fun with English). Publikace: Start with Click New 1 CD k UČ /2ks/. Start with Click New 1 - CD k učebnice /2ks/ - neuveden z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Anglický jazyk | Učebnice pro ZŠ | Další ... od FRAUS naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.