Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen CD Obchodní francouzština do ucha

Učebnice/Odborná literatura

CD Obchodní francouzština do ucha

Hodnocení: 1x
  • 4

  Vyjímečné vlastnosti - 10 důvodů proč volit právě Obchodní francouzštinu do ucha: Obchodní francouzština do ucha je velmi rozsáhlý materiál odborné slovní zásoby, který byl vybrán s ohledem na frekvenci používání. Obsahuje více než 1000 slov, slovních spojení, frází a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? CD Obchodní francouzština do ucha koupíte i tady

Specifikace CD Obchodní francouzština do ucha

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 271 Kč

  Vyjímečné vlastnosti - 10 důvodů proč volit právě Obchodní francouzštinu do ucha: Obchodní francouzština do ucha je velmi rozsáhlý materiál odborné slovní zásoby, který byl vybrán s ohledem na ... a dál?

Produkt CD Obchodní francouzština do ucha

CD Obchodní francouzština do ucha - parametry

Název produktu: CD Obchodní francouzština do ucha
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 271 Kč
Maximální cena: 531 Kč
Ušetríte až: 260 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

 

Vyjímečné vlastnosti - 10 důvodů proč volit právě Obchodní francouzštinu do ucha:

Obchodní francouzština do ucha je velmi rozsáhlý materiál odborné slovní zásoby, který byl vybrán s ohledem na frekvenci používání. Obsahuje více než 1000 slov, slovních spojení, frází a příkladových vět. Produkty Eddica neobsahují desítky audio CD za přemrštěné ceny, tyto si můžete pomocí softwaru vytvořit velmi jednoduše sami dle Vašich specifických požadavků (a to i ve formátu mp3). Přizpůsobení výuky vlastním potřebám (tiskové materiály, vlastní audio CD dle Vašich specifických požadavků). Přehledné a systematické řazení(najdete vždy rychle a přesně to, co právě potřebujete). Jednoduché intuitivní ovládání (nepřemýšlíte jak program funguje, ale ihned s ním pracujete). Všechny produkty jsou vytvořeny ve spolupráci s týmem lektorů jazykové školy Eddica a také ve spolupráci s odbornou veřejností. Vydavatelství Eddica je zakladatelem a průkopníkem výuky prostřednictvím audioučebnic. Provádíme vlastní vývoj a zdokonalení audioučebnic, do kterého zapracováváme praktické náměty a připomínky uživatelů. Proto jsou naše produkty z hlediska funkčnosti a způsobu práce na nejvyšší úrovni. V současnosti máme nejširší nabídku audioučebnic obsahující tituly pro všeobecnou výuku jazyka, odbornou slovní zásoby a tituly pro děti. Zdarma dostáváte program EuroWord (s několika ozvučenými ukázkovými lekcemi), který je nejlepším produktem na trhu v oblasti výuky vlastní slovní zásoby. K tomuto produktu máte možnost dokoupit velké množství ozvučených slov vět a frází. Všechny produkty si můžete prakticky vyzkoušet ve formě demoverzí, můžete se podívat na podrobný obsah (jak je produkt řazen, jaké věty a slovíčka obsahuje). Demoverze si můžete stáhnout ze stránek vydavatele www.eddica.cz.

Funkce software:

nastavení vlastní pauzy mezi jednotlivými větami (nastavení tempa - čím kratší pauza tím rychlejší tempo) nastavení vlastní pauzy mezi dvojicí vět (nastavení tempa - čím kratší pauza tím rychlejší tempo) funkce míchaní vět (variabilní práce s audio nahrávkou) zobrazení/skrývaní textu cizojazyčné věty (zjednodušení nebo více náročnější práce s audionahrávkou) zobrazení/skrývaní textu české věty (zjednodušení nebo více náročnější práce s audionahrávkou) vypnutí/zapnutí zvuku cizojazyčné věty (variabilní práce s audionahrávkou) vypnutí/zapnutí zvuku české věty (variabilní práce s audionahrávkou) možnost použít obrácené pořadí vět (česko-cizí jazyk) - (pro náročnější uživatele - překlad z češtiny do cizího jazyka je složitější) Téměř všechny výše uvedené možnosti je možno použít také při tvorbě vlastních audio CD, mp3 souborů nebo tiskových sestav.

Tématické okruhy

Prodej (poskytnout rabat, navázat obchodní spojení, rozšířit sortiment, vypovědět smlouvu, smluvní partner, stanovit cenu, ...) Nákup (skladové zásoby, komisní sklad, tech


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.