Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen CD First Choice A1 - CD pro učitele /1ks/

Knihy

CD First Choice A1 - CD pro učitele /1ks/

Hodnocení: 1x
  • 4

First Choice je moderní série učebnic založená na komunikativním přístupu k osvojení cizího jazyka, určená dospělým studentům i středoškolákům. Ve čtyřech úrovních se studenti postupně dostávají na úroveň B2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (SERR), což odpovídá výstupním požadavkům MŠMT ČR na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? CD First Choice A1 - CD pro učitele /1ks/ koupíte i tady

Specifikace CD First Choice A1 - CD pro učitele /1ks/

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 214 Kč

Publikace: First Choice A1 CD /1ks/ - pro učitele. Toto Classroom CD slouží vyučujícímu při práci v hodinách. Obsahuje další poslechová cvičení k lekcím odpovídajících příslušné učebnici. Publikace: First Choice A1 CD /1ks/ - pro učitele. ... a dál?

Produkt CD First Choice A1 - CD pro učitele /1ks/

CD First Choice A1 - CD pro učitele /1ks/ - parametry

Název produktu: CD First Choice A1 - CD pro učitele /1ks/
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 214 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

First Choice je moderní série učebnic založená na komunikativním přístupu k osvojení cizího jazyka, určená dospělým studentům i středoškolákům. Ve čtyřech úrovních se studenti postupně dostávají na úroveň B2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (SERR), což odpovídá výstupním požadavkům MŠMT ČR na osvojení cizího jazyka při maturitní zkoušce. Pro studenty jazykových škol a firemních kurzů jistě není bez zajímavosti fakt, že úroveň B2 odpovídá stupni ovládnutí angličtiny, který jim umožní úspěšně složit nejfrekventovanější mezinárodně uznanou zkoušku FCE (First Certificate in English). Publikace: First Choice A1 CD /1ks/ - pro učitele. Toto Classroom CD slouží vyučujícímu při práci v hodinách. Obsahuje

další poslechová cvičení k lekcím odpovídajících příslušné

učebnici. Publikace: First Choice A1 CD /1ks/ - pro učitele. ISBN: CD 1061EAN: 8594022781549Rozsah: cca 70 min.

Toto Classroom CD slouží vyučujícímu při práci v hodinách. Obsahuje další poslechová cvičení k lekcím odpovídajících příslušné učebnici.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.