Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen CD EuroWord Španělština maxi verze

Knihy

CD EuroWord Španělština maxi verze

Hodnocení: 1x
  • 4

EuroWord je software, který se zaměřuje na záznam, výuku a procvičování slovní zásoby a frází. V tomto provedení obsahuje více než 4 300 profesionálně ozvučených slov, vět a frází seřazených podle didaktických pravidel. Umožňuje také zadávání a procvičování vlastní slovní zásoby – učíte se, co aktuálně potřebujete. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? CD EuroWord Španělština maxi verze koupíte i tady

Specifikace CD EuroWord Španělština maxi verze

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 450 Kč

EuroWord je výukový program určený prousnadnění výuky slovní zásoby a frází. Jedná se o výukové prostředí, kde se můžete jednak slovíčka a fráze efektivně přímou učit a procvičovat, ale pomocí kterého ... a dál?

Produkt CD EuroWord Španělština maxi verze

CD EuroWord Španělština maxi verze - parametry

Název produktu: CD EuroWord Španělština maxi verze
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 450 Kč
Maximální cena: 748 Kč
Ušetríte až: 298 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

EuroWord je software, který se zaměřuje na záznam, výuku a procvičování slovní zásoby a frází. V tomto provedení obsahuje více než 4 300 profesionálně ozvučených slov, vět a frází seřazených podle didaktických pravidel. Umožňuje také zadávání a procvičování vlastní slovní zásoby – učíte se, co aktuálně potřebujete. Přitom však nevyžaduje dlouhé hodiny strávené u počítače. Slovíčka se můžete učit cestou do práce, v tramvaji, při domácích pracech, ..... Pomocí EuroWordu si můžete vytvářet unikátní výukové materiály a tím se učit vlastním tempem to, co právě potřebujete. EuroWord je založen na jednoduché myšlence - naučit se slovní zásobu, kterou potřebujete pro komunikaci v cizím jazyce s koncentrací na nové nebo problémové slovíčka metodou drilu tzn. neustálým opakováním slovíčka a prověřováním jestli slovíčko dostatečně znáte, abyste ho mohli aktivně používat. Komu je určen EuroWord všem, kteří se systematicky učí jakýkoli cizí jazyk . EuroWord poslouží jako nástroj k výuce slovní zásoby a frází, jejich průběžnému procvičování a zkoušení. všem, kteří potřebují rychle zvládnout specifickou slovní zásobu . S EuroWordem se můžete naučit až několik set výrazů za týden. Stačí se pouze učit podle návodu a využívat všech možností, který tento program nabízí. všem, kteří se chystají do ciziny a chtějí si osvojit alespoň základy cizího jazyka. "věčným začátečníkům" – pomůže překonat bariéru stávající úrovně znalostí cizího jazyka EuroWord můžete používat v počítači (tento způsob práce Vám umožní nejširší možnosti a my ho považujeme za nejefektivnější) v CD nebo mp3 přehrávači (jedním z výstupů Eurowordu je možnost vytvářet si ze všech nebo jen z problémových slovíček zvukové soubory z ozvučených lekcí) v tištěné podobě (dalším výstupem je možnost vytisknout slovíčka ve formátu A4 nebo ve formátu oboustranných výukových kartiček) Hlavní rysy umožňuje rychlé a snadné zvládnutí nové slovní zásoby a frází dodávaná slovní zásoba je ozvučená a kompatibilní s většinou používaných jazykových učebnic tvorba audio výstupů je intuitivní a je možno ji plně přizpůsobit potřebám uživatele tzn. nastavení vlastní délky pauzy mezi cizím jazykem a češtinou, skládání cizí jazyk čeština, čeština – cizí jazyk, cizí jazyk – čeština – cizí jazyk obsahuje mnoho užitečných tiskových výstupů (oboustranné výukové kartičky, testy, ...) EuroWord slouží i jako přehledný "sklad" již zvládnuté slovní zásoby pomáhá udržovat již zvládnutou slovní zásobu Uvedené rozdělení slovní zásoby je možné dle Vašich potřeb jednoduše upravit a tím si přizpůsobit produkt Vašim potřebám. mezi doprovodné služby patří zejména možnost dokoupit si didakticky sestavené a profesionálně ozvučené výukové lekce pro trénink gramatiky a dále pak možnost ozvučení Vaší individuální slovní zásoby EuroWord je výukový program určený prousnadnění výuky slovní zásoby a frází. Jedná se o výukové prostředí, kde se můžete jednak slovíčka a fráze efektivně přímou učit a procvičovat, ale pomocí kterého si můžete vytvářet vla


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.